Pomoc s Mandrake

Sekcia: Ostatné 09.05.2005 | 15:40
StFU_   Návštevník
Prosím vás nemá tu niekto postup ako nainštalovať Mandrake 10.1 na notebook + aj nejaky uzivatelský manual. thxs Prosím vás uvedte mi dajáky link alebo poslite na adresu ShutTFU@gmail.com
    • Re: Pomoc s Mandrake 09.05.2005 | 10:58
      otrek   Návštevník
      caf, instaloval si uz niekedy win??? ak ano, tak mandrake si nainstalujes ovela jednoduchsie. Jednoducho si rozdel disk, aby si na nom mal aspon 5 giga volneho na linux. Ak pouzijes partition magic, tak si ho rovno sformatuj na ext3. Potom iba bootnes z cdrom a ides. Daj si slovencinu, aby si sa nepomylil :))). Inak manual si najdes na mandrake velmi tazko a velmi zlozito. Asi to najtazsie je to hladanie pre teba, tak www.google.com alebo ak sa ti to nechce zadavat, tak www.linuxos.sk a lavej strane pod tym motylikom najdes 25,2 MB manual, kde sa o tom podrobne docitas. Este nieco???? otrek
      • Re: Re: Pomoc s Mandrake 09.05.2005 | 11:20
        cobain   Návštevník
        manual je super mam ho uz aj v tlacenej podobe a trochu mi pomohol teda dost ... len ked instalujes a mas ho len el podobe neni to nic moc. a instalacia mandrake 10,0 prebiehala asi takto u mna: mal som a mam akty XP prof. HDD rozdeleny na 10/10/20GB nastartoval som pc vlozil dvd z PC REVUE alebo kade dal restart a uz to islo ako pomasle akurat som zle rozdelil partice pre linux a tak som to znova restartol a zacal od znova :-) nebit tej mojej chyby tak to mam skorej takto mi to trvalo do 120 min cca nepamatam presne robil som este nieco na aktoch a taktiez som bol na cigaretku ale inac pohodicka
        • Re: Re: Re: Pomoc s Mandrake 09.05.2005 | 12:04
          otrek   Návštevník
          u mna cela instalacia mandrake prebehla asi za hodinu a pol aj s nastaveniami aj s vyberom balickov, to inak velmi zalezi na tom aky mas komp. Vyber balickov trva najdlhsie. Ja ale instalujem z cd, lebo nemam dvd napalovacku, tak si nestahujem dvd. otrek
    • DIKI all 09.05.2005 | 15:40
      StFU_   Návštevník
      ...