Pripojenie "selhalo"

Sekcia: Ostatné 11.05.2005 | 00:52
ferike@zoznam.sk   Návštevník
Som zaciatocnik a mam dva schranky, no outlook6 nezobrazi postu z oboch schranok. Nahral som mozilla thunderbird na konci sa objavil po zadani emailov "pripojeni k serveru pop3 selhalo" co delat?ako postupovat dalej? za event. radu dakujem
    • Re: Pripojenie 10.05.2005 | 20:53
      d   Návštevník
      "DVA"??!! schranky??!! mimochodom....pouzivas linux??ake distro?? ak hej preco preboha mas outlook6??!!. musis si to nastavit v moznostiach uctu...zalezi od providera, ale vacsinou je to v tvare mail.provider.sk pre POP3 server a aj odchadzajuci server je taky isty...
      • Re: Re: Pripojenie 10.05.2005 | 23:48
        ferike   Návštevník
        je to trochu komplikovane.namal som net doma a chodil po kaviarniach, tam som si urobil schranku v "zoznam"-e. Potom mi posta pridelila "stonline". pocitac je (kupeny pod rukou) a je v tom program outlook. dopocul som sa ze ak to neide v outlooku tak v mozille je to jednoduchsie, ale po zadavani oznami ze pipojenie zlyhalo.
        • Re: Re: Re: Pripojenie 11.05.2005 | 00:03
          Toudy   Návštevník
          A ja som si myslel, ze je toto forum o linuxe.. PS: nic v zlom..
          • Re: Re: Re: Re: Pripojenie 11.05.2005 | 00:52
            DanoD   Návštevník
            Toudy: No a preco by si nepodporil aj pouzivanie takehoto softwaru pod win? Prvy predpoklad k prechodu na linux. No a k veci neviem ti presne poradit, ale stonline ma vraj niekde na strankach, ako nastavit emailovych klientov, ci uz outlook, alebo thunderbird. Popripade tam zavolaj. Pozri aj sem http://www.czilla.cz/help/thunderbird/