Pridať komentár

Príspevok, na ktorý odpovedáte

RE: Nový nb 28.03.2017 | 22:16
Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor

Ono sa to rieši tak, že si skúsiš spomenúť od ktorého dátumu cca sa to deje a podľa toho sa v patchoch vyhľadá čo sa zrovna menilo.

Výhodou komunitných verzií systémov ako antiX a WM ako je IceWM, že užívatelia vracajú spätnú odozvu a podobné veci sa tam nedejú.

Je otázka ako k niečomu takému pritiahnuť BFU, ale to je taký beh na dlhé vzdialenosti a hovorí sa tomu spolupráca. Pozerávam TV, ale relácie na tému spolupráca asi prehliadam, alebo tam niesu? Asi treba ľudí vychovávať, že všetko padá z neba (irony). No možno sú za tým stovky a tisíce hodín ľudí ktorí sa tu snažia spraviť lepšie miesto na zemi, ale kto by o to stál, že.

Ono aj nahlásiť bug je práca hoci sa to nezdá, ale zožerie to čas, zrejme budeš dotázaný aj na ďalšie doloženie údajov. Prečo sa toto funguje u distribúcie s piatimi užívateľmi a nefunguje u distribúcie s miliónom užívateľov? Tak odpoveď bude asi v tom, čo som už písal vyššie, čiže čím nás kŕmia médiá a aký svet tu chcú. Kto by stál o spoluprácu, keď ani netuší aký dosah by to mohlo mať na zlacnenie technológií a zlepšenie sveta.

Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
9 + 7 plus tisíc (číslom)

Maximálna veľkosť je: 2,0 MB