Yes Linux

Sekcia: Aplikácie & Desktop 06.09.2007 | 18:55
Liux   Návštevník
Ma tu niekto skusenosti s Yes Linuxom? Konkretne s 3 verziou. Pouziva prostredie KDE?
Bodla by nejaka ta recenzia na tento linux.
    • Re: Yes Linux 06.09.2007 | 19:22
      laco   Návštevník
      si ho nainstaluj a sprav
      • Re: Yes Linux 06.09.2007 | 19:26
        ---   Návštevník
        na to ake je to stare distro a nie je recenzia (distrowatch) ,tak to asi bude nejaky "zazrak"
    • Re: Yes Linux 06.09.2007 | 20:08
      Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
      preco prave toto distro? co ta ku nemu doviedlo?
      • Re: Yes Linux 06.09.2007 | 20:50
        Liux   Návštevník
        Stale som sa o nom docital len informaciu ze toto distro sa ma co najviac podobat ovladanim windowsu a tym ulahcit ovladanie, ale velmi sa mi nechce verit, ked som ho pred rokmi instaloval, instalator mi naformatoval cely disk aj s mojimi datami. Tak som ho uz nedosistaloval a tyzden som bol bez kompu a na nete som hladal program co mi vrati moje disky a data. podarilo sa to. a tento linux som uz neinstaloval. sice bola to moja chyba kedze bolo tam varovanie ze cely disk sa naformatuje, ale ja som to len intuitivne vtedy odklikaval. a tak to dopadlo, kto vie aky je instalator dnes... a cely vyvoj tohto linuxu
        inac mojimi linux favoritmy su slax (bohuzial nema orig instalator) a puppy (ktory zase nema KDE), takze skusam vseliake take distra, fedora je vpohode ale skoda ze uz od nejakej tej verzie ma furt ten isty instalator
        • Re: Yes Linux 07.09.2007 | 08:59
          ----->   Návštevník
          aj GNOME je pekne,ja som mal vzdy KDE ale casom sa mi viac zapacila jednoduchost - GNOME