nahravanie

Sekcia: Aplikácie & Desktop 17.09.2007 | 00:07
Grawp   Návštevník
ako mozem nahrat to co mi akurat bez na compe? (neco jako keby som pichol audio kabel z lineout do linein)?
mam opensuse 10.2 a v kmix mam ako input moznosti len linein, mic, frontmic.
poradte nekdo prosim
    • Re: nahravanie 18.09.2007 | 02:27
      Avatar Lapajko Arch Linux  Používateľ
      • Re: nahravanie 18.09.2007 | 02:29
        Avatar Lapajko Arch Linux  Používateľ
        zabudol som to opísať:

        je to audio editor, moc som ho zatiaľ neskúšal, iba som ho použil na radio project do školy.... mne to stačilo
        • Re: nahravanie 18.09.2007 | 09:07
          Grawp   Návštevník
          audacity mam len nevem ak s nim nahravat systemove zvuky, proste ako mam nahrat secko co mi ide na repraky bez toho aby som premostil linein a lineout káablom?
          • Re: nahravanie 18.09.2007 | 14:19
            m4rtin.m   Návštevník
            najlahsie by to malo byt prave tak, ako si povedal, teda premostit line-in a line-out kable...
            • Re: nahravanie 25.09.2007 | 20:03
              Avatar Miro Archlinux  Používateľ
              ja som v ubuntu nahraval takto prikazom v terminaly mozno ti to pojde neviem :)

              rec -c 2 -r 44100 -s w nazov.wav

              alebo ties programom zaznam zvuku :) ktory bol sucastou systemu a ten prikaz nahraval komplet vsetko
            • Re: nahravanie 25.09.2007 | 20:16
              Avatar LUcoRP Debian, *Ubuntu, Android  Administrátor
              mala by byt v audacity v nastaveniach zvukoveho vstupu moznost nieco ako stereo downmix, alebo nieco v tom zmysle. tak ju zvol a bude ti to nahravat to co prehravas.

              tomu premosteniu by som sa vyhol,kedze to ubera na kvalite nahravaneho zvuku (v zavislosti od pouzitej zvukovej karty a kablu na premostenie)
              git blame | Muj Desvorc je vetsi nez tvuj!