suse 10.2 problem s stdsl.sh

Sekcia: Aplikácie & Desktop 06.10.2007 | 16:55
Avatar gibbs   Používateľ
Cavko ludia... Presedlal som na opensuse a bol som nad mieru spokojny... Lenze sa mi teraz vyskytol problem ktory neviem ako vyriesit.... Nainstaloval som suse a vsetko islo bez problemov... aj modem vsetko... (microcom ad2622 ci jaka to je hlupa znacka, prosto vigor318 )... dnes rano som ho upgradol a vypol pc... teraz sa idem prihlasit ale na konci mi namiesto ..CONNECTED! napise /usr/sbin/stdsl.sh: command not found.... Ale totalne tomu nechapem pretoze som mu pridal atribut spustitelnosti... Ked niekto vie ako poradit tak prosim...
    • Re: suse 10.2 problem s stdsl.sh 06.10.2007 | 19:07
      Avatar Jaroslav Bernát BackTrack 3  Používateľ
      podla toho to vypadá tak že ten script neexistuje .... skus cat /usr/sbin/stdsl.sh
      ked nevieš, tak nefušuj
      • Re: suse 10.2 problem s stdsl.sh 06.10.2007 | 22:10
        Avatar gibbs   Používateľ
        Uz som to vyriesil.... A TU JE RADA PRE VSETKYCH CO BUDU MAT TAKY ISTY PROBLEM.... problem bol v tom ze som updatol rp-pppoe... A tym padom to neslo... Ked to niekto spravi tak staci ak nainstalujes stary balik rp-pppoe a pojde... este zadas adsl-setup vsetko vypises od znova a je to... a v SUSE 10.3 ked pojdes podla navodu na vigor318.ic.cz tak to uz nepojde... balik rp-pppoe neberie vobec.. :-) .... teda aspon mne to vobec neslo...