gaim

Sekcia: Aplikácie & Desktop 16.10.2007 | 22:21
jaaa   Návštevník
ahojtee,ako nastavit v gaim-e to aby uzivatelov nezobrazoval v skupinach ale aby to bol jeden velky zoznam bez rozdeleni do skupin,da sa to?
    • Re: gaim 17.10.2007 | 12:02
      boko   Návštevník
      No to by aj mna zaujimalo (v pidgine) tiez som to hladal ale dajako som to nenasiel
      • Re: gaim 17.10.2007 | 12:09
        Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
        tak da sa skusit iny klient, je ich dost... alebo si urobit menej skupiniek :)
        • Re: gaim 17.10.2007 | 12:20
          boko   Návštevník
          Nemam rad tie rady typu daj si daco ine, to problem neriesi, k tomu myslim ze to je jeden z najlepsich icq klientov v linuxe.

          Menej skupiniek, to by sa dalo, ale problem je v tom ze ked sa presuva uzivatel tak to vyzaduje znova autorizovat alebo dajaku podobnu vec, a to sa mi nechce zas robit.
          • Re: gaim 17.10.2007 | 17:41
            Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
            ok ok... osobne pidgin pouzivam tiez ale su aj ine. ospravedlnujem sa ze nebudem menovat vsetky, nie je v mojej moci vediet ich naspamet...

            ale moze pomoct wikipedia
            • Re: gaim 17.10.2007 | 17:55
              boko   Návštevník
              Lenze tak otazka nestoji ake su ine, chceme vediet ako nastavit v gaime / pidgine aby tam neboli vidiet grupy ludi ale len ludi, to ze su ine klienty je pekne ale o tomto to tu nieje. :)
              • Re: gaim 17.10.2007 | 18:05
                Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
                Mam pocit ze sa to neda :) Napis email do pidgin centra, nech to zakomponuju do dalsej verzie ;] urcite tvoju radu radi prijmu
                There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
              • Re: gaim 19.10.2007 | 14:13
                Avatar Jaroslav Bernát BackTrack 3  Používateľ
                šak si všetých hod do jednej skupiny a maš pokoj
                ked nevieš, tak nefušuj
    • Re: gaim 19.10.2007 | 00:52
      Avatar m4rtin.m   Používateľ
      da sa to urobit tak, ze si popresuvas vsetky kontakty do 1 skupiny. a potom odstranis tie zvysne (uz prazdne)

      • Re: gaim 19.10.2007 | 11:41
        boko   Návštevník
        No ako som uz spominal tak to tusim po kazdom presune chce znova autorizovanie z druhej strany, preto som to nechcel takto robit.
      • Re: gaim 19.10.2007 | 13:22
        Marek   Návštevník
        Popresúvať kontakty a odstrániť prázdne skupiny sa dá,len škoda,že u mňa to tak zostane len do reštartu.Po ňom mám kontakty tam kde som ich presunul a zázoveň sa objavia aj odstránené skupiny s kontaktami.Pidgin tie presuny ignoruje.
        • Re: gaim 19.10.2007 | 14:54
          boko   Návštevník
          Skus to presunut v inom napr kopete a potom spustit pidgina ci to nebude presunute.
          Inak dalsia vec co mi vadi je ze aby som videl status uzivatela tak si ma musi autorizovat, niekedy mu to ani nejde a ja toho cloveka potom nikdy nevidim ci je online. Ako napr v Mirande sa vidi status cloveka aj neautorizovaneho.