Stahovanie z Rapid Share

Sekcia: Aplikácie & Desktop 24.10.2007 | 23:55
Avatar Miro Archlinux  Používateľ
Prosim vas mam taky problem nemozem stahovat z rapidshare.com plnou rychlostou a chcel by som sa spytat ci niekto nepzona program cez ktory by sa dalo obmedzit rychlost dajme tomu na 100kb/s alebo inu.
    • Re: Stahovanie z Rapid Share 25.10.2007 | 00:34
      Avatar Marián Sova Ubuntu 10.10  Používateľ
      Nemôžeš sťahovať naplno a ešte to chceš aj obmedzovať? To je na čo dobré?
      Čo ťa nezabije, to ťa posilní | Leták na propagáciu jabbera v pdf | www.mikroprocesory.sk
      • Re: Stahovanie z Rapid Share 25.10.2007 | 00:36
        Avatar Miro Archlinux  Používateľ
        vies som na jednej lan sieti aadmin si nepraje aby som stahoval maximalnou rychlostou nepoznas neaky program cez ktory by sa dalo to obmedzit ???
        • Re: Stahovanie z Rapid Share 25.10.2007 | 00:37
          Avatar Marián Sova Ubuntu 10.10  Používateľ
          Aha. Tak to teda neviem. Občas som aj ja čosi také potreboval. Ak to nutne potrebujem, tak to riešim tak, že si obmedzím rýchlosť na moju IP na routri. Ale to asi ty použiť nebudeš môcť.
          Čo ťa nezabije, to ťa posilní | Leták na propagáciu jabbera v pdf | www.mikroprocesory.sk
        • Re: Stahovanie z Rapid Share 25.10.2007 | 00:37
          Avatar Lubo FC8, Ubuntu, Solaris 10/u8  Používateľ
          Trickle...
      • Re: Stahovanie z Rapid Share 25.10.2007 | 00:49
        Avatar Miro Archlinux  Používateľ
        dakujem vam ale stacilo doinstalovat do mozily zasuvny modul flash get a v nom si potom vyberiete cez ktory download manager chcete stahovat dakujem za pomoc
        • Re: Stahovanie z Rapid Share 25.10.2007 | 01:22
          gibon   Návštevník
          nechapem naco to riesis ty ked to moze vyriesit admin tej siete...proste na routry alebo na switchi urobi config ze cez dany port alebo z danej adresy budes tahat iba max. rychlostou X...
          • Re: Stahovanie z Rapid Share 25.10.2007 | 21:01
            johny15sirik   Návštevník
            no tak to ties je dobry napad to mu navrhnem
        • Re: Stahovanie z Rapid Share 26.10.2007 | 12:31
          Avatar srigi   Používateľ
          No a poznas nejaky dwn manager co podporuje premium ucet? Skusal som d4x, nahodil som si tam meno/heslo ale ten program mi vyhodil ERROR 404/file not found. Link samozrejme fungoval a cez RapGet stahoval v poriadku. Dost ma to vytocilo, uz druha app, ktorej neviem v Linuxe najst alternativu.