plugin do thunderbirdu, resp. do PSI

Sekcia: Aplikácie & Desktop 04.11.2007 | 17:51
Avatar karol Mandriva 2008.1  Používateľ
Neexistuje nejaký plugin do thunderbirdu, prípadne do PSI klienta, ktorý by upozorňoval na sviatky ľudí v mojom kontaktliste (adresári) ako meniny a narodeniny ?. Dobre človeku padne keď mu niekto napíše mail všetko najlepšie k narodeninám a zlepšuje to medziľudské vzťahy.
"Operátor pozorovania prítomnosti nekomutuje s operátorom reality.Nemôžeme teda popísať realitu okolo nás bez toho aby sme ju ovplyvnili." <br/>
    • Re: plugin do thunderbirdu, resp. do PSI 11.11.2007 | 10:30
      Hooonza   Návštevník
      • Re: plugin do thunderbirdu, resp. do PSI 11.11.2007 | 14:10
        Avatar karol Mandriva 2008.1  Používateľ
        ďakujem ti moc, ninštaloval som obe aplikácie - uvidím, kroá mi bude viac vyhovovať, jediný problém je, že absolútne neviem ako jednu z nich zapnúť - ThunderBirthDay , je to nainštalované, ale nikde žiadne tlačidlo nepribudlo, netuším ako to spustiť a konfigurovať. Tá druhá aplikácia - Birth Reminder sa automaticky spustí po zapnutí Thunderbirdu, takže je to OK.

        ďakujem, len by som ešte rád vedel ako tú druhú apikáciu spustiť keď to nieje čím spustiť.
        "Operátor pozorovania prítomnosti nekomutuje s operátorom reality.Nemôžeme teda popísať realitu okolo nás bez toho aby sme ju ovplyvnili." <br/>