repozitare

Sekcia: Aplikácie & Desktop 12.11.2007 | 18:15
Avatar miso Gentoo   Používateľ
Pri instalacii balikov v gentoo som narazil na baliky ktore boli na servery ulozene ale cez emerge som ich nemohol nainstalovat presnejsie sa jedna o XMMS.
V com je problem a ako to mozem obist??? dik
    • Re: repozitare 12.11.2007 | 20:09
      WlaSaTy   Návštevník
      xmms je uz mierne zastaraly a to je dovod preeco ho vyhodili. kde si videl jeho balik na servri?
      • Re: repozitare 12.11.2007 | 20:46
        Avatar miso Gentoo   Používateľ
        http://gentoo.mirror.web4u.cz/distfiles/
        inac namiesto xmms by si co pouzil na fluxboxe ??
        • Re: repozitare 12.11.2007 | 21:51
          WlaSaTy   Návštevník
          to že nezmazali nejakú hovadinu z contribu ešte neznamená že je to podporované danou distribúciou.

          inak, ja fluxbox nepoužívam ale pre malý objem RAM by som rozmýšľal či vôbec použijem niečo grafické a nie konzolový ogg prehrávač v screen-e (aby nezdržoval jedno okno terminálu). a navyše hudbu na kompe nepočúvam, neverím že mi to prinesie večší komfort alebo že by to bolo priateľskejšie k životnému prostrediu ako poriadny prehrávač (s dobrými zvukovými obvodmi a slúchadlami) na nabíjateľných akumulátoroch. doma mám len dva stroje ktorým nehučia repráky, jeden je PDA a druhý má CPU zo spotrebou pod 5W, kam sa na to hrabe mac mini :-)
          • Re: repozitare 12.11.2007 | 21:56
            WlaSaTy   Návštevník
            sorry preklep:
            "ktorým nehučia repráky" malo byť "ktorým nehučia ventilátory".

            PS.: ale zvukovky v nich sú strašné, niečo ako to čo niektorý z nás poznajú ako dolby z FM rádia.