ide vam CHECKGMAIL?

Sekcia: Aplikácie & Desktop 14.12.2007 | 19:49
Avatar voxar Linux Mint,  Používateľ
vcera mi vypadol a nejak ho neviem znovu nastartovat
Začať používat Linux ja ako prestať fajčiť... potrápi ťa to , ale potom je lepšie
    • Re: ide vam CHECKGMAIL? 14.12.2007 | 23:46
      gofree   Návštevník
      ak mas na mysli kcheckgmail...tak mi ide. jedine ale co neviem nakonfigurovat je otvaranie inboxu (dorucenej posty :D) vo firefoxe. pritom v konquerori to otvori normalne. troska ma to mrzi kedze konqueror je nepodporovany browser.
      • Re: ide vam CHECKGMAIL? 15.12.2007 | 09:29
        Avatar nardew debian  Používateľ
        v kcontrol centre mas nastaveny firefox ako defaultny web browser?
        • Re: ide vam CHECKGMAIL? 15.12.2007 | 10:16
          Avatar voxar Linux Mint,  Používateľ
          swiftweasel mam(ale to je firefox len optimalizovany) ... uz sa kontroluje na Gugelovy ze ci je to firefox?.. ale doteraz to islo normalne so swiftweaselom.. len predvcerom ho vyhodilo ze zle heslo alebo user..
          Začať používat Linux ja ako prestať fajčiť... potrápi ťa to , ale potom je lepšie
          • Re: ide vam CHECKGMAIL? 15.12.2007 | 10:16
            Avatar voxar Linux Mint,  Používateľ
            a mam gnome ...
            Začať používat Linux ja ako prestať fajčiť... potrápi ťa to , ale potom je lepšie
          • Re: ide vam CHECKGMAIL? 15.12.2007 | 15:26
            Avatar Fridolín Pokorný Fedora 21  Používateľ
            ani mne nefrci nejako.
            Co sa tyka default browsera, ktory sa ma otvorit pri kliknuti na tray icon - klikni pravym na tray icon (na panely) a vyber vpreferences. External commans a do prveho daj firefox %u. Malo by to uz ficat..
            • Re: ide vam CHECKGMAIL? 15.12.2007 | 17:36
              Avatar voxar Linux Mint,  Používateľ
              no aj ja som si myslel ,ze to mozno bude v prehliadaci defaultnom.. ale nieje.. na swiftweasely to behalo od instalacie .. mozno dajaky upgrade to polozil do smutoka..
              Začať používat Linux ja ako prestať fajčiť... potrápi ťa to , ale potom je lepšie
        • Re: ide vam CHECKGMAIL? 15.12.2007 | 13:13
          gofree   Návštevník
          ano..spusti firefox ale dostane sa to len po prihlasovacu stranku gmailu kde uz musim zadat meno a heslo rucne
          • Re: ide vam CHECKGMAIL? 15.12.2007 | 17:33
            Avatar voxar Linux Mint,  Používateľ
            no asi sa nieco zmenilo na gmaile... nevie sa prihlasit.. teraz idem na cgmail.. ale nieje to ono...
            v terminaly mi vypisuje toto
            Warning: Gtk2::Sexy not found ...

            CheckGmail uses Gtk2::Sexy for clickable URLs in mail messages
            Please download and install from CPAN (http://search.cpan.org) if you want to use this feature ...

            Parsing of undecoded UTF-8 will give garbage when decoding entities at /usr/share/perl5/LWP/Protocol.pm line 114.

            vie niekto s tym pomoct?
            Začať používat Linux ja ako prestať fajčiť... potrápi ťa to , ale potom je lepšie
            • Re: ide vam CHECKGMAIL? 15.12.2007 | 18:16
              Avatar voxar Linux Mint,  Používateľ
              no je to uz v bugzille ubuntuovej.. asi to bude vseobecny problem.. ... tak pockame na update checkgmail..
              Začať používat Linux ja ako prestať fajčiť... potrápi ťa to , ale potom je lepšie
              • Re: ide vam CHECKGMAIL? 30.12.2007 | 03:13
                baca   Návštevník
                wget http://checkgmail.svn.sourceforge.net/viewvc/*checkout*/checkgmail/checkgmail
                sudo mv checkgmail /usr/bin/
                sudo chmod +x /usr/bin/checkgmail

                mne to pomohlo :-)
                • Re: ide vam CHECKGMAIL? 30.12.2007 | 19:17
                  Avatar voxar Linux Mint,  Používateľ
                  Dakujem za riesenie ... pomohol si nam....
                  Začať používat Linux ja ako prestať fajčiť... potrápi ťa to , ale potom je lepšie