Windows Video 9 decoder

Sekcia: Aplikácie & Desktop 23.12.2007 | 19:19
jaaa   Návštevník
ahojte,v akom balicku sa nachadza vyssie spomenuty modul,bez neho mi nejdu prehravat wmv videa
Debian
    • Re: Windows Video 9 decoder 23.12.2007 | 21:55
      Avatar voxar Linux Mint,  Používateľ
      libavdcss2 ci tak nejako... ale si daj neslobodne repozitare ... alebo potom cez automatix2 si nainstaluj w32 kodeky
      Začať používat Linux ja ako prestať fajčiť... potrápi ťa to , ale potom je lepšie
      • Re: Windows Video 9 decoder 23.12.2007 | 23:29
        Avatar Pavel Q4OS KDE  Administrátor
        Čo má spoločné libdvdcss s prehrávaním wmv9? Inak balík s kodekmi pre Debian sa volá w32codecs. A kvôli inštalácii balíkov by som žiadny Automatix ani podobné nástroje nepoužíval.
        • Re: Windows Video 9 decoder 24.12.2007 | 01:40
          Avatar voxar Linux Mint,  Používateľ
          mne automatix nikdy nic nepokazil.. naopak...na zaciatku pomohol,dokial som sa nerozkukal po nete co kde je... na jar este nebolo tolko podpory pre ubuntu ako teraz.. automatix uz nepouzivam ,lebo skoro vsetko co treba, je uz dostupne ako .deb baliky ..plno veci je na softpedii ... len asi som doteraz necital dovod, preco nie automatix...
          ak mas nejaky poznatok, tak ho napis ... aspon pre moju zvedavost ... dik
          Začať používat Linux ja ako prestať fajčiť... potrápi ťa to , ale potom je lepšie
          • Re: Windows Video 9 decoder 25.12.2007 | 00:48
            Avatar Pavel Q4OS KDE  Administrátor
            Radšej pridávam sám repozitáre a inštalujem balíky cez kozolu aby som mal prehľad, čo sa deje. Preto nemusím Automatix a podobné nástroje.
    • Re: Windows Video 9 decoder 25.12.2007 | 00:12
      jaaa   Návštevník
      dpc ved som dal w32codecs , libdvdcs ci co ste mi to odporucili a ani za toho boha to nejde
      • Re: Windows Video 9 decoder 25.12.2007 | 00:46
        Avatar Pavel Q4OS KDE  Administrátor
        Budeš sa takto vyjadrovať aj naďalej ako pacient a nedostaneš už ani radu,,,
      • Re: Windows Video 9 decoder 25.12.2007 | 01:31
        pepe   Návštevník
        VLC media player