Vista - pozadia

Sekcia: Aplikácie & Desktop 31.12.2007 | 19:49
Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
Zdravim. Nemam skusenost s Vistou a nemam tusenie ake su tam pouzite pozadia. Da sa niekde zistit?

ide konkretne o to, ze som nasiel zopar peknych pozadi, a rad by som vedel ktore z nich nesmiem pouzit.

par pozadi som nasiel na stranke http://palermi.wordpress.com/2006/12/26/fondos-de-pantalla/
    • Re: Vista - pozadia 31.12.2007 | 20:00
      Avatar Marián Sova Ubuntu 10.10  Používateľ
      Mám pocit, že podobné pozadia som kdesi videl označené ako pozadia z visty. Ale neviem naozaj, či sú vo viste. Videl som ju pár krát spustenú ale daní jedinci tam nemali ani jedno z tých pozadí na ploche.
      Čo ťa nezabije, to ťa posilní | Leták na propagáciu jabbera v pdf | www.mikroprocesory.sk
    • Re: Vista - pozadia 31.12.2007 | 20:09
      still   Návštevník
      Ak by si si precital co tam pise, zistis, ze ich ma vacsinou z gnome-look.org a vsetky su "free" okrem posledneho. Takze iba ten posledny (asi z Visty) je chraneny a nemozes ho pouzit.

      A nedavno som len tak prebehol par obrazkov na http://www.deviantart.com/ a vyzerali celkom k svetu. Tak ak si ich este nepozeral... :-)
    • Re: Vista - pozadia 31.12.2007 | 20:14
      Martin   Návštevník
      Chlapec tam v komentároch na konci píše, že všetky okrem posledného pozadia sú "libres", čiže "free", to posledné je z Visty. A že adresu (URL), z ktorej ich stiahol, behom času stratil.
      • Re: Vista - pozadia 31.12.2007 | 20:27
        Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
        no ja tu spanielcinu neviem ale google translate ma zachranil. a samozrejme aj vy teraz. dakujem pekne :)
    • Re: Vista - pozadia 31.12.2007 | 20:36
      Avatar djway UBUNTU 8.10  Používateľ
      preco tam chces dat take billofilne pozadia??? :-(
      poznate stranku interfacelift.com?
      su tam celkom kvalitne pozadia, ale neviem ci su free ;-)
    • Re: Vista - pozadia 31.12.2007 | 21:14
      still   Návštevník
      Dalsie pozadia prosim pridavajte sem Pozadia (Wallpapers)
      aby to nevyzeralo, ze propagujeme to, coho meno sa tu nevyslovuje ;-)