sťahovanie z RapidShare

Sekcia: Aplikácie & Desktop 02.01.2008 | 23:11
Avatar norbert.m greenie  Používateľ
poradí mi niekto ako a či sa dá sťahovať z RapidShare??? mám rýchly internet od t-mobile a myslím že statickú ip adresu... dá sa to nejak obísť... ja si myslím že mi to nejde skrz adresu... torrenty idú v pohode... moc dík z info...
    • Re: sťahovanie z RapidShare 02.01.2008 | 23:13
      Avatar Miroslav Bendík Gentoo  Administrátor
      Ja mám od t-comu a ide to len keď mením IP adresy (mám dynamické). Myslím, že sa to obísť nedá.
    • Re: sťahovanie z RapidShare 02.01.2008 | 23:22
      Avatar Kexo KDE4 & Mint 64bit  Používateľ
      No da ale podla mna mas od T-mobile mas asi dynamicku adresu si vypni a zapni modem a uvidis ze ked sa pripoji tak sa ti bude dat stahovat... no ale to je jedno da sa to obyst cez proxy server je na to program neviem presne ako sa vola ale ked das do googlu vyhladat frazu "ako oklamat rapid" tak ju tam budes mat medzi prvymi je zo nejaky USdownloader alebo tak nejako sa to vola no do neho si nastavis nejaky proxyserver a das len link a uz stahujes ... ono to najprv pojde cez ten proxy a potom ku tebe domov ... jednoduche jak facka ale treba najist proxy server taky ktory je rychli a nepouziva ho moc ludi ...
      • Re: sťahovanie z RapidShare 02.01.2008 | 23:31
        jaaa   Návštevník
        si kupte premium ucet, uz po 1 stiahnuty niecoho mate tie peniaze vratene ako keby kupujete original :-D
    • Re: sťahovanie z RapidShare 03.01.2008 | 00:08
      Avatar voxar Linux Mint,  Používateľ
      http://www.sendspace.com/ toto skus nastartovat
      Začať používat Linux ja ako prestať fajčiť... potrápi ťa to , ale potom je lepšie