World of Warcraft

Sekcia: Aplikácie & Desktop 17.01.2008 | 20:14
Avatar Kexo KDE4 & Mint 64bit  Používateľ
Nevedeli by ste poradit mam problem s WoW skusal som to rozbehat podla navodu co je tu http://wiki.ubuntu.cz/World_of_Warcraft aj som tam pridal do toho config.wtf tie riadky aj na zvuk a grafiku ... no pustim hru vsetko bezi uplne normalne. Normalne sa nalogujem vyberiem si postavu a ked dam enter world ked chcem hrat tak Loadovanie prejde v pohode cele. Naskoci mapa zo vsetkymi postavickami okrem mna a potom to zamrzne ale nezamrzne to takym sposobom ze by to bolo treba resetnut ... ale proste sa nehybe obraz ... nefunguje mys ale zvuk v pozadi stale bezi cize sa hra sprava ako kebyze ide ... potom hra nieje poskodena lebo vo windows ide, ja ju pustam cez wine

Neviete v com moze byt zadrel ???
    • Re: World of Warcraft 17.01.2008 | 20:20
      Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
      hladal by som chybu v grafike, konkretne v spravnych resp. spravne zavedenych driveroch
      There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
      • Re: World of Warcraft 17.01.2008 | 22:37
        Avatar Kexo KDE4 & Mint 64bit  Používateľ
        Nooo moze byt lebo pouzivam fglrx drivre pre ATI kartu ... ale tak kebyze su tie ovladace zle tak mi nepojde dobre Open arena, Alien arena, Glest Warzone, a ece zopar inych hier ... nevedel by si poradit kde zacat hladat ??? :-) lebo zatial ide secko tak ako ma teda okrem toho WoW
        • Re: World of Warcraft 18.01.2008 | 00:49
          Avatar Kexo KDE4 & Mint 64bit  Používateľ
          no po dlhsiom patrani na nete som to nasiel chyba bola v xorg.conf trebalo pridat tieto riadky do neho

          Option "Capabilities" "0x00000800"
          Option "UseFastTLS" "off"
          Option "KernelModuleParm" "locked-userpages=0"

          Tot vse ...