Compiz Fusion

Sekcia: Aplikácie & Desktop 31.01.2008 | 19:12
Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
Dobry den. Pouzivam Fedoru 8 , nainstaloval som vsetky balicky vcetne ccsm ale ked nieco v ccsm menim ( napr. pridam ring switcher ) tak mi na to prostredie nereaguje.. Taktiez mi nefunguju emerald temy ( nic sa nezmeni po tom ako zapnem emerald a dam pouzit temu z emeraldu) . Co sa s tym da robit? Kocka a nejake tie srandy mi idu, ale okrem toho nic
There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
    • Re: Compiz Fusion 31.01.2008 | 19:24
      Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
      treba doinstalovat a nasledne spustit fusion-icon
      There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
      • Re: Compiz Fusion 31.01.2008 | 23:07
        Avatar ninu Slackware, Android  Používateľ
        Ked uz je tu tema Compiz, chcem sa spytat na nieco. Vselico som uz skusal s CompizConfin, skusal som vsetky efekty, ale nepodarilo sa mi zistit ci sa da nastavit Compiz tak, aby som napr. mal na kazdej ploche ine pozadie a ze ci sa da dat obrazok aj do pozadia celej kocky (do pozadia celeho toho objektu), ked sa to da, tak poprosim o postup ako sa to da ...
        Dakuj ;-)
        Slackware
        • Re: Compiz Fusion 31.01.2008 | 23:49
          Avatar Branislav Poldauf Manjaro, Debian stable  Používateľ
          do pozadia kocky to ide jednoducho
          SYSTEM→PREDVOLBY→ADVANCED DESKTOP EFFECT SETTINGS→DESKTOP CUBE→tabAPPEARANCE→cast SKYDOME

          tam povolis skydome a vyberies aky obrazok tam chces mat a ci ches aby sa pohybal alebo nie (animate skydome)

          s roznymi pozadiami na prochach som to neskusal ale asi by to omhlo funguvat len budes musiet mat nastavene rovnaky pocet ploch ako virtualnu velkost kocky (v casti GENERAL) ale to druhe je len vystrel do tmy
          Linux: the operating system with a CLUE... Command Line User Environment