efekty v minte 4.0 ...

Sekcia: Aplikácie & Desktop 24.02.2008 | 23:58
Avatar audiomaster debian / mint 4.0  Používateľ
poradte pls ... po resete sa mi vzdy vypnu efekty ... pouzivam tie 4 plochy vedla seba (nie kocku), musim vzdy po starte systemu zapnut normalne efekty... neda sa to hodit do nejakeho skriptu? alebo stava sa to este aj niekomu inemu?
    • Re: efekty v minte 4.0 ... 26.02.2008 | 20:26
      Avatar audiomaster debian / mint 4.0  Používateľ
      nedalo by sa to hodit do nejakeho startovacieho skriptu nech to kliknutie urobi sam? do akeho skriptu to mam dat a kde zistim co tam mam dat? daju sa niekde sledovat nejake logy ze co sa stane ked kliknem a tak? a este asi celkom dolezita informacia ze mam gnome... poradte prosim cosi.
      • Re: efekty v minte 4.0 ... 26.02.2008 | 20:46
        Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
        pridat v GNOME do programov pri starte Compiz Fusion by nepomohlo?
        There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
        • Re: efekty v minte 4.0 ... 27.02.2008 | 08:27
          Avatar audiomaster debian / mint 4.0  Používateľ
          nepomohlo ... ja mam compiz spusteny. efekty mi v podstate idu ale nie vsetko... 4 plochy vedla seba mam ale ked ukazem mysou do praveho rohu tak mi ma ukazat prehlad okien na danej ploche a led ukazem dolava tak ma ukazat prehlad vsetkych ploch... no a toto mi neurobi kym neprepnem na extra efekty a potom vratim na normal... extra nechcem lebo to je tak kocka.

          kdesi sa musi dat zistit aky prikaz dostane system kliknutim nie? a to by som chcel dat do nejakeho startovacieho skriptu a bolo by...