DUMARU

Sekcia: Komunita 26.02.2008 | 18:03
Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
Dobry den a zdravim hlavne uzivatela dumaru. Rad by som upozornil, ze asi nedopatrenim ( ktore vzniklo podpisom uzivatela - meno neviem, prepac.. alebo zeby Tomáš Hanzel? Fakt neviem.. to je teraz jedno, ale v podpise ma "SPojme sa pre ANTIFA!!!" ). No, google nieje este stale dokonaly, po zadani "antifa" - a zobrazeni velkych obrazkov - klik pre zobrazenie 9ta fotka je uzivatela dumaru zo stranky dumaru.wz.cz. Viem ze dumaru tento podpis urcite nema a rad by som na to upozornil. Mozno je to banalita, mozno nie. Kazdopadne ja by som nebol rad keby sa po zadani slovo antifa ( ak niekto nepozna skratku, tak je to skratka pre antifasistov ) zobrazila moja fotka. Mohol by som sa lahko dostat do nemalych problemov - sice nie pravnych alebo akychkolvek suvisiacich so zakonmi, ale do problemov s prislusnikmi pravice co je casto krat horsie. Neviem ci je mozne s tym nieco robit, urcite som ale chcel aspon varovat ze takyto problem tu mame.
Prajem pekny zvysok dna
There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
    • Re: DUMARU 26.02.2008 | 18:56
      necron99   Návštevník
      ......to je fuk....je to fajn chalan
      • Re: DUMARU 26.02.2008 | 19:43
        Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
        samozrejme, ze je to fuk a nema to s antifasistickym hnutim nic spolocne, to my vsetcia vieme. Ide o to ze som chcel upozornit. V poslednej dobe je pravicovy extremizmus celkom rozsireny a tak no, davajte si pozor.. Nackovia su proste vadni, o ich brutalite a utokoch v presile snad pocul kazdy.
        There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
    • Re: DUMARU 26.02.2008 | 19:09
      Avatar Pavel Q4OS KDE  Administrátor
      No tak to sa "poseriem", do akého súvisu ma dal Google s týmito cvokmi, fakt nechápem. Kvôli krátkym vlasom? Len pre zaujímavosť, prezývka DUMARU je názov počítačového vírusu ktorá vznikla úplnou náhodou.
    • Re: DUMARU 26.02.2008 | 19:17
      Avatar Pavel Q4OS KDE  Administrátor
      Mám len 4 možnosti, hlasujte:

      1. Prestanem využívať služby Google včetne mailu
      2. Pred zrušením mailu pošlem v prílohe Googlu vírus
      3. Zažalujem Google za urážku na cti
      4. Stiahnem z ftpčka foto a vymením ho za portrét Fidela
      • Re: DUMARU 26.02.2008 | 19:33
        Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
        Nejde tu vobec o to.. Vsimni si, cerpalo to z otvorenej diskusie ktoru som tu zalozil s nazvom "Greenie, otvorena diskusia" Pravdepodobne zobralo slovo z profilu tomasa hanzela a tvoju fotku a nejako z toho vzniklo toto..
        There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
        • Re: DUMARU 26.02.2008 | 20:26
          Avatar Pavel Q4OS KDE  Administrátor
          Kašlem na to, aj tak by ma zaujímalo ako prišiel Google akurát na mňa,,,
      • Re: DUMARU 26.02.2008 | 19:34
        Avatar Marián Sova Ubuntu 10.10  Používateľ
        Myslím, že v US and A by si s možnosťou 3 aj uspel :)
        Čo ťa nezabije, to ťa posilní | Leták na propagáciu jabbera v pdf | www.mikroprocesory.sk
    • Re: DUMARU 27.02.2008 | 17:10
      Avatar Tomáš Hanzel Slackware  Používateľ
      Uff...celkom úsmevná situácia, a mrzí ma ak to naozaj vzniklo mojou vinou. Nerád by som spájal svoje presvedčenie k niekomu a tým aj niekomu ublížil. Bohužial google funguje na zaujímavých princípoch....Z jedného fóra si pri určitom slovíčku zoberie vyhľadávanú frázu a spojí ju s niečim prihluplym. V tomto prípade je možné že sme sa spoločne s Dumaru venovaly určitej téme, kde bol podpis Spojme sa pre ANTIFA. Google si zobral frázu ANTIFA a priradil ku nej obrázok ktorý bol v indexe vo fóre. Mám to odskúšané i ked na tuto službu extra expert niesom. Tým že Dumaru má stránku dumaru.wz.cz a index zaznamenal odkaz a frázu vzniklo toto čudo...nuž úsmevné. Zmenim svoj podpis a verím že nastane náprava. Ak nie..Uff...čo sa týka mna nemám problém so zobrazením svojej fotky a názoru. A myslím že mnohý ma poznajú aj podla výzoru. Ešte raz ak to vzniklo mnou ospravedlnujem a ako hovorím idem meniť podpis....

      //dúfam že podpis so slovom sex znovu vypíše ako DUMARU a jeho fotka :-D //
      Close the Windows Open The Source
      • Re: DUMARU 27.02.2008 | 17:20
        Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
        poslednej vete 3x LOL ;)
        • Re: DUMARU 28.02.2008 | 00:40
          Avatar Pavel Q4OS KDE  Administrátor
          4x LOL :-D
      • Re: DUMARU 27.02.2008 | 17:26
        Avatar Tomáš Hanzel Slackware  Používateľ
        No ale prečo mi nejde zmeniť podpis..hmm Admini, ešte to potvrdzujete aj vy?
        Close the Windows Open The Source
        • Re: DUMARU 28.02.2008 | 09:18
          Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
          pretoze trebalo fixnut tabulku mysql, lebo bola zamknuta (vcera sme sa s mirom hrali dost s databazou) a uz si to nik nevsimol... uz to je ok :)
          Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
      • Re: DUMARU 27.02.2008 | 19:29
        Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
        Dokonalost sama o sebe, tentoraz este vacsia sranda - klikni pre vysledky hladania v google :)
        There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
        • Re: DUMARU 27.02.2008 | 19:40
          Avatar d0N0 kubuntu  Používateľ
          ešte úsmevnejšie :D
        • Re: DUMARU 27.02.2008 | 19:51
          Avatar gUbA Ubuntu, Debian  Používateľ
          Klik :-D
          sudo apt-get remove windows
          • Re: DUMARU 27.02.2008 | 20:02
            Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
            Jakyyy brutaaal :D hardcooore :D
            There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
            • Re: DUMARU 27.02.2008 | 20:07
              Avatar gUbA Ubuntu, Debian  Používateľ
              A toto je potom co????? :-D
              PS: moj podpis
              sudo apt-get remove windows
              • Re: DUMARU 27.02.2008 | 20:10
                Avatar gUbA Ubuntu, Debian  Používateľ
                sudo apt-get remove windows
              • Re: DUMARU 27.02.2008 | 20:11
                Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
                Chudak dumaru :D
                There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
                • Re: DUMARU 27.02.2008 | 20:36
                  Avatar Fridolín Pokorný Fedora 21  Používateľ
                  Mhm asi je sympaticky, ked ho tak google oblubuje :-)
                  Sa mi zda, ze DUMARU ma mnoho podob klik Pri mojom pravom mene je hned 8. obrazok. Nic v zlom ale asi je to novy virus (sam Dumaru to priznal), ktorym sa infikoval Google :-)
                • Re: DUMARU 27.02.2008 | 20:54
                  Avatar Peter Rozum Arch Linux  Používateľ
                  no jo. o taku popularitu by som nestal.
                  Everything is proceeding as I have foreseen.
              • Re: DUMARU 28.02.2008 | 00:15
                Avatar Pavel Q4OS KDE  Administrátor
                Prišiel som práve domov z hospody po dvoch litroch vína ale tento odkaz ma vážne pobavil, fakt som populárny :-D Len nechápem ako som sa dokázal tak vypracovať,,,
                • Re: DUMARU 28.02.2008 | 04:35
                  Avatar gUbA Ubuntu, Debian  Používateľ
                  No predsa 2 litrami vina, neeeeeeeeee :-D
                  PS: Ja som z hospody prisiel az teras ;)
                  sudo apt-get remove windows
      • Re: DUMARU 28.02.2008 | 00:12
        Avatar Pavel Q4OS KDE  Administrátor
        Kua dostal si ma na lopatky :-D
    • Re: DUMARU 28.02.2008 | 00:20
      Avatar Pavel Q4OS KDE  Administrátor
      Asi som nejaký schizofrenik. Už som Tomáš H., antifašista a už ani neviem čo všetko. Ale celkom dobre som sa pobavil. A to mám Google.sk ako domovskú stránku.
      • Re: DUMARU 28.02.2008 | 04:36
        Avatar gUbA Ubuntu, Debian  Používateľ
        Nooooooo, a to ani nevies co vsetko mas doma :-D
        sudo apt-get remove windows
    • Re: DUMARU 28.02.2008 | 11:15
      Avatar Pavel Q4OS KDE  Administrátor
      Radšej som odstránil moju fotku z ftpčka, aby ma niekto nepovažoval za niekoho kým nie som. Google si asi ukladá náhľady, lebo som sa našiel aj tak. Inak ďakujem za upozornenie ;-)