Stanislav Hoferek

Sekcia: Aplikácie & Desktop 27.02.2008 | 13:45
xxxxxxxxxxxxxxxx   Návštevník
si strašne trapny !!!! skap aj tvoj linux !!!!
THE BEST WINDOWS VISTA !!!!!!
    • Re: Stanislav Hoferek 27.02.2008 | 14:03
      Avatar chatpall   Používateľ
      poprosim adminov o zobrazenie WHOIS udajov :) mozno sa dopracujeme aj nejakej normalnej emailovej adrese...
      NERUSTE TENTO UCET!!!
      • Re: Stanislav Hoferek 27.02.2008 | 14:24
        Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
        no podla mna je to take jedno decko co ma uz aspon rok nenavidi... take 13 rocne emo decko...
      • Re: Stanislav Hoferek 27.02.2008 | 14:27
        Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
        malilinka otazocka... co tak urobit "sien hanby" ?
        • Re: Stanislav Hoferek 27.02.2008 | 14:41
          Avatar Samuel BWPOW Kupka Almalinux, OpenWRT  Používateľ
          Ja som skor stale za povinnu registraciu, alebo aspon nejaky integral pri overovani.
          Strach dát najevo své pocity a zjednat si u druhých respekt je jedním z problémů civilizovaného člověka, který se naučil zpochybňovat svou vlastní pravdu pro zdání objektivity
          • Re: Stanislav Hoferek 27.02.2008 | 14:45
            Avatar nardew debian  Používateľ
            co integral, wolfram integrator si naklika aj 12 rocne decko, v podstate vsetko co sa da vyratat mechanicky je zbytocne.. ked uz tak poriadnu slovnu ulohu ;)
            • Re: Stanislav Hoferek 27.02.2008 | 14:50
              still   Návštevník
              Nejaku extra zlozitu hadanku :-) a aby nebolo treba riesit niekolko hodin pri kazdom prispevku, tak menit len raz za den :-)
              Ak by to malo zvysit inteligenciu prispievatelov (co myslim, ze by malo), tak som len za :-)
              //berte ako napad k aktualnej ankete ;-)
            • Re: Stanislav Hoferek 27.02.2008 | 15:38
              Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
              no ja by som dal ulohu ze kto napisal mor ho :)
              • Re: Stanislav Hoferek 27.02.2008 | 17:51
                Avatar Ladislav Michnovic SuSE  Používateľ
                A co tak dat anketu na uvodnu stranku: Mate radi Stana H.?
                [navrh pre adminov]
                Potom by sa ukazalo, aky silny mas fanklub.
                Only man who sells empty boxes is the undertaker.
                • Re: Stanislav Hoferek 27.02.2008 | 18:30
                  Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
                  takze ty si to bol. tak a mame ta :)
                • Re: Stanislav Hoferek 27.02.2008 | 19:53
                  still   Návštevník
                  Na otazku, ci mam rad Stana by som odpovedal: "Nie".
                  Na otazku, ci nemam rad Stana by som odpovedal: "Nie".

                  Osobne ho nepoznam, takze nemozem posudzovat. Jedine co viem, ze sa snazi a obcas napise nieco, co sa nemusi kazdemu zapacit..
                • Re: Stanislav Hoferek 27.02.2008 | 21:12
                  Avatar Miroslav Bendík Gentoo  Administrátor
                  Vľavo pod anketou odkaz "Navrhnúť anketu". Nezabúdať na to, že admini sú veľmi zaneprázdnení.
          • Re: Stanislav Hoferek 27.02.2008 | 17:44
            Avatar gUbA Ubuntu, Debian  Používateľ
            Dobry napad, tazsie by sa tu dostali takyto "lahky dementici" .
            sudo apt-get remove windows
    • Re: Stanislav Hoferek 27.02.2008 | 14:46
      robert   Návštevník
      ...chlapče zlatý, nechaj Ty Stana na pokoji....užívaj si v pokoji svoju Vistu a bež sa liečiť.....nevedel som že hneď potom, čo povieš VOW, je treba vyhľadať psychiatrickú pomoc. Ale počul som, že už to vedia liečiť, vieš dnes už je psychiatria skoro tak ďaleko, že Ti skutočne dokáže pomôcť, ver mi. Skús to aspoň.
      • Re: Stanislav Hoferek 27.02.2008 | 15:28
        petertomasy   Návštevník
        Hm, si si, že je to chlapec? Čo keď je to dajaká ctitelka.( láska má všeliaké podoby), len by som jej typoval okolo 10-11 rokov.
        • Re: Stanislav Hoferek 27.02.2008 | 15:32
          Avatar borg Fedora  Administrátor
          a mozno je to ta ista osoba, ktora ma rozdvojenu osobnost
    • Re: Stanislav Hoferek 27.02.2008 | 17:55
      Avatar Pavol XV U910-32b (Ubuntu 9.10 32bit)  Používateľ
      No ja by som bol zato aby administratori tento prispevok zmazali. Viem ze mozno tu povedat ze kazdy ma svoj nazor, ale myslim si to ze to to tu nepatri. (tiez moj nazor)
      <o> http://zaweli.yw.sk/ Pavol XV
    • Re: Stanislav Hoferek 27.02.2008 | 18:07
      Avatar Kexo KDE4 & Mint 64bit  Používateľ
      Zavri si pizdu ty malé hovno ktorému kúpili rodičia PC aby mohol frajeriť . Na novom Greenie pracujem aj ja a môžem Vám potvrdiť že to bude už bomba ... tak tu prestaň nadávať ... poznáš pravidlo "keď nemôžeš s nimi choď proti nim !!! " a teraz sa to ukázalo v plnej sile. Ak ti to vadí tak sa k tomu nevyjadruj. Venoval som tomu dosť roboty tak ako aj Stano a aj Tommy. Neželám si, aby si opovrhoval našou prácou. Prosím Admina aby uverejnil jeho IP adresu. Viem podla IP adresy zistiť kde býva aj s presnou adresou a satelitnou mapou.
      • Re: Stanislav Hoferek 27.02.2008 | 21:01
        Avatar Marián Sova Ubuntu 10.10  Používateľ
        No ak má dynamickú IP asi moc nepochodíš. Mne sa IP mení automaticky raz denne aj keby som nevypol router (T-COM mení dynamické IP zhruba okolo 1:00 každý deň)
        Čo ťa nezabije, to ťa posilní | Leták na propagáciu jabbera v pdf | www.mikroprocesory.sk
        • Re: Stanislav Hoferek 27.02.2008 | 21:08
          Avatar Kexo KDE4 & Mint 64bit  Používateľ
          no ved prave preto ze sa to meni kazdy den trebalo by rychlo zohnat IPcku a pozret to lebo sa to zmeni. Pokial ma staticku tak to je v pohode ak nie tak moc casu uz nieje.
    • Re: Stanislav Hoferek 27.02.2008 | 18:26
      Avatar LUcoRP Debian, *Ubuntu, Android  Administrátor
      Stano nic si z toho nerob, akonahle niekto zacne robit nejaky vacsi projekt hned sa vytvoria aj neprajnici, ktori iba zavidia ze sami nedokazu nic vytvorit (poznam to podla mojich kapiel, tiez mame ludi ktori nam fandia, ale aj neprajnikov). Drzim palce pri tvoreni dalsich verzii greenie :)
      git blame | Muj Desvorc je vetsi nez tvuj!
      • Re: Stanislav Hoferek 27.02.2008 | 20:42
        Avatar Matej Krajčovič Ubuntu 8.10  Používateľ
        suhlasim. iba zavidi :)
        You are registered as user #457083 with the Linux Counter.<br/> Given enough eyeballs, all bugs are shallow.<br/>
    • Re: Stanislav Hoferek 27.02.2008 | 22:29
      Avatar lime Debian 3, Red Hat 6, Fedora Core 3  Používateľ
      Vies kazdemu sa vsetko raz vrati a ty si nemal ani tolko aby si sa ospravedlnil za slova ktore si vypustil.Uznat chybu a posunut sa dalej to robi cloveka clovekom.Kazdy ma obcas slaby moment :) a schovat sa za nejaky blby nick dost trapne.Ked ma presvedcis ze VISTA je OK a budes mat dobre argumenty tak zacnem rozmyslat aj o M$ ale zatial sa tak nestalo :).Cakam na tvoje vyjadrenie a ked sa nechces vyjadrit tak tu uz radsej ani nechod.
      Prejdite z modrej obrazovky k linuxu :))