Pidgin guifications

Sekcia: Aplikácie & Desktop 05.03.2008 | 16:12
Avatar ninu Slackware, Android  Používateľ
Potrebujem poradit, stiahol som si z gnome-look light cofee guification theme for pidgin, dalej tam boli instrukcie ze to mam nakopirovat sem : /usr/share/pixmaps/pidgin/guifications/themes , ok to som spravil a potom v pidgine mam aktivovat guification a zvolit danu temu.
Problem je ze som prehladal cele pidgin, kazde nastavenie a stale netusim kde sa to aktivuje a potom nastavy, viete mi poradit ??? (skusal som aj hladat medzi modulmi, no neviem ktory to je a ze ako sa to nastavuje)
Slackware
    • Re: Pidgin guifications 05.03.2008 | 16:58
      Avatar Pavol XV U910-32b (Ubuntu 9.10 32bit)  Používateľ
      no je to medzi modulmi, vola sa to guifications :) a ked ho povolis (zaskrnes) a potom sa dole ti vysvieti (povoli) Nastavit modul nato kliknes a vyberes zalozku Temy tam by mala byt aj ta tema co si pridaval, ked si to urobil spravne.
      <o> http://zaweli.yw.sk/ Pavol XV
      • Re: Pidgin guifications 06.03.2008 | 10:05
        Avatar ninu Slackware, Android  Používateľ
        Nuz, a ako sa vola ten modul po slovensky, nejaksi som to nenasiel v ziadnom slovniku ... Mam zapnute moduli upozornenie na stav priatela a aj upozornenie na spravu, ale ani v jednom sa take nieco nenastavovalo ... Je mozne ze nemam taky modul vobec ? A ak nie da sa to niekde stiahnut ???
        Slackware
        • Re: Pidgin guifications 06.03.2008 | 11:43
          Avatar Marián Sova Ubuntu 10.10  Používateľ
          Nainštaluj cez synaptic. Ak tam náhodou nie je, tak ho stiahni z getdeb.net
          Čo ťa nezabije, to ťa posilní | Leták na propagáciu jabbera v pdf | www.mikroprocesory.sk
          • Re: Pidgin guifications 06.03.2008 | 12:57
            Avatar ninu Slackware, Android  Používateľ
            OK, diky moc, je to vyriesene, nakoniec som to nemal ani nainstalovane ...
            Slackware