aplikacie od googlu, alebo preco ma ten google tak nenavidi?

Sekcia: Aplikácie & Desktop 11.03.2008 | 13:32
Tomi   Návštevník
ahoj,
neviem preco, ale mavam s google aplikaciami akosi vela problemov:
napr. gmail->bolo pisane, ze anglicky gmail toho podporuje viac, tak som si zmenil jazyk na anglicky(skusal som aj US aj UK verziu->ktory vlastne ma tie najcerstvejsie funkcie? obe?)

ale nic sa nestalo ;( stale mam rovnako malo funkcii s rovnakym "komfortom" ;(
napr. ked mi niekto posle dokument, tak mam na vyber len:
View as HTML a Download pricom nemam moznost otvorit to ako dokument google,
co moj otec z pre mna neznamych dovodou pouzivajuci slovensku verziu gmailu MA.

dalej napr. co je nalavo "Quick contacts", tak mne sa niekedy "zatvoria",
cize mi nezobrazi ANI JEDNEHO uzivatela, popripade len online userov, inokedy mi zasa zobrazi aj online aj offline uzivatelov...

ako ceresnicku poznamenam, ze mi v Opere niekedy ani nedoruci vsetky mne poslane spravy...
taktiez tu nemam moznost pridat si kontakty z inych sieti... v zalozke "Settings" mam len moznosti:
"Chat history:" "Quick Contacts size:" "Quick Contacts location:""Auto-add suggested contacts:" a "Sounds:", cize nemam tu tie polozky, co je na niektorych screenoch na nete...

taktiez v Quick Contactoch ked dam Show All->All Contacts, tak nechapem, preco mam u skoro kazdeho "Auto", ked som si asi polovicku prenastavoval...

vysvetli mi prosim vas, kde je problem? preco ma chlapci od googlu tak nenavidia ? :( alebo je problem vo mne?:)

ps2admins: mate chybu v tomto formulari, pise:
"Príli***ž*** krátka téma, minimálna dĺžka je 4 znaky." ;)
    • Re: aplikacie od googlu, alebo preco ma ten google tak nenavidi? 11.03.2008 | 14:03
      still   Návštevník
      Ucty su ulozene na roznych serveroch a tie sa neaktualizuju rovnako, tj. ak ma niekto v urcitu chvilku nieco naviac, ostatni to mozu ziskat az neskor. A pokial viem, gmail sa prisposobuje aj podla toho aky mas prehliadac, takze mozno aj tam je chyba.
      • Re: aplikacie od googlu, alebo preco ma ten google tak nenavidi? 11.03.2008 | 15:57
        Avatar Matej Krajčovič Ubuntu 8.10  Používateľ
        presne. este doplnim, ze niektore vylepsenia sa pridavaju postupne, aby nebol naval.
        You are registered as user #457083 with the Linux Counter.<br/> Given enough eyeballs, all bugs are shallow.<br/>
    • Re: aplikacie od googlu, alebo preco ma ten google tak nenavidi? 11.03.2008 | 16:35
      init_daemon   Návštevník
      Google trochu na Operu sere :-). Tiez ju pouzivam casto. Mozilla Firefox je na tom s podporou u Googlu lepsie.
      • Re: aplikacie od googlu, alebo preco ma ten google tak nenavidi? 15.03.2008 | 19:06
        Tomi   Návštevník
        sere? noo a povies mi prosim ta, ci to "sranie" je tie dovodom, ze v FF mi google pri hladani zobrazi nalavo aj nahlad stranky a pri opere nie?(pri rovnakom URL!!! tomto, pre zaujimavoast: http://www.google.com/search?source=ig&hl=en&rlz=&q=what+is+tcpdump&btnG=Google+Search)
        • Re: aplikacie od googlu, alebo preco ma ten google tak nenavidi? 15.03.2008 | 20:16
          init_daemon   Návštevník
          Zobrazenie je rovnake.
          • Re: aplikacie od googlu, alebo preco ma ten google tak nenavidi? 16.03.2008 | 11:14
            Tomi   Návštevník
            u mna praveze nie ;( vo FF vidim preview ale u Opery nic ;(
            • Re: aplikacie od googlu, alebo preco ma ten google tak nenavidi? 16.03.2008 | 14:23
              Avatar Marián Sova Ubuntu 10.10  Používateľ
              U mňa je také isté. Žiadne prewiev ani tam ani tam.
              Čo ťa nezabije, to ťa posilní | Leták na propagáciu jabbera v pdf | www.mikroprocesory.sk
              • Re: aplikacie od googlu, alebo preco ma ten google tak nenavidi? 16.03.2008 | 20:09
                Avatar LUcoRP Debian, *Ubuntu, Android  Administrátor
                pokial myslime tu istu vec, tak to robi plugin do firefoxu
                git blame | Muj Desvorc je vetsi nez tvuj!
                • Re: aplikacie od googlu, alebo preco ma ten google tak nenavidi? 17.03.2008 | 12:21
                  still   Návštevník
                  Rozsirenie :-P
    • Re: aplikacie od googlu, alebo preco ma ten google tak nenavidi? 16.03.2008 | 14:53
      Avatar Marián Sova Ubuntu 10.10  Používateľ
      Dám ti jednu radu. Na google talk používaj pidgin, gajim alebo iný jabber klient. Tam nie je problém s kontaktami.
      Čo ťa nezabije, to ťa posilní | Leták na propagáciu jabbera v pdf | www.mikroprocesory.sk
      • Re: aplikacie od googlu, alebo preco ma ten google tak nenavidi? 16.03.2008 | 16:41
        Avatar Pavol XV U910-32b (Ubuntu 9.10 32bit)  Používateľ
        Inac jedna cvicna otazka od temy. To tu googlovsku emailovu adresu mozem pouzit aj na chatovanie v google talk? ci to musim nejak registrovat? a to je nieco ako jabber tak to potom mozem kecac cez ten email aj s jabber uctami a aj z ICQ?
        <o> http://zaweli.yw.sk/ Pavol XV