COMPIZ

Sekcia: Aplikácie & Desktop 01.04.2008 | 19:31
Mike   Návštevník
caute mam compiz aj desktop effect manager 3d acc... atd ale ak zapnem vlastne efekty a dam gtk nastavenia.. nemozem si ziaden efekt zaskrtnut. predtym to slo. Neviete kde je chyba? diky
    • Re: COMPIZ 01.04.2008 | 20:04
      Avatar LUcoRP Debian, *Ubuntu, Android  Administrátor
      mas nohodenu 3d akceleraciu?
      git blame | Muj Desvorc je vetsi nez tvuj!
      • Re: COMPIZ 01.04.2008 | 20:09
        Mike   Návštevník
        samozrejme
      • Re: COMPIZ 01.04.2008 | 20:19
        Mike   Návštevník
        Ty kokoos teraz som si dal pre tu srandu "glxinfo | grep direct" a vypisalo mi DIRECT RENDERING NO ale doteraz som ho mal YES, ale cca 3 tyzdne som nebol bootnuty v linuxe... ovladac mam nainstalovany a neslobodny ovladac je zaskrtnuty a pise ze sa pouziva.... ink ked som dal druhy krat "glxinfo | grep direct" tak mi zblbla obrazovka a posunulki sa mi okna a ostali vysiet ... kde je chyba nevies?
        • Re: COMPIZ 01.04.2008 | 20:33
          Avatar Ladislav Michnovic SuSE  Používateľ
          Este nam prezrad: aku mas grafiku, aku distribuciu, aku verziu ovladaca, aku verziu jadra a pre istotu aj pracovne prostredie.
          Only man who sells empty boxes is the undertaker.
          • Re: COMPIZ 01.04.2008 | 20:38
            Mike   Návštevník
            ATI R 1600XT, Ubuntu 7.10... gnome a verziu ovladaca: ati-driver-installer-8-02-x86.x86_64

            inak stale nejak zblbne cele prostredie ak dam glxinfo | grep direct a teraz este aj mierne vsetko seka
            • Re: COMPIZ 02.04.2008 | 12:28
              Avatar Ladislav Michnovic SuSE  Používateľ
              s Ati-nami su len problemy. Skus preinstalovat Ati ovladac.
              Skontroluj si, aky Driver pre grafiku mas nastaveny v /etc/X11/xorg.conf.
              Only man who sells empty boxes is the undertaker.
              • Re: COMPIZ 02.04.2008 | 23:18
                Mike   Návštevník
                jj to viem....su len problemi

                V xorg.conf mam ATI fglrx a uz som skusal aj reinstall nic.. proste musim zase cely ubuntu reinstallnut, uz sa mi to raz stalo
          • Re: COMPIZ 02.04.2008 | 01:04
            Mike   Návštevník
            No ja som prezradil, ale vy ste mi este nepomohli :)
            • Re: COMPIZ 02.04.2008 | 14:06
              Avatar srigi   Používateľ
              Preinstaluj si graficky driver pomocou ENVY - najdes vo svojom balickovaci.
              • Re: COMPIZ 02.04.2008 | 23:23
                Bozz   Návštevník
                Envy.. ok skusim, ale som pesimista lebo uz som ho reinstallol pomocou tohto navodu, metodu 2 lebo metoda 1 mi nesla