dva monitory

Sekcia: Aplikácie & Desktop 02.04.2008 | 19:44
Avatar fantofas Greenie 2.1 a OpenSUSE 10,3  Používateľ
ahojte mohol by mi niekto poradit ako si nastavim aby som mal prvy monitor ako PLOCHA 1 a druhy monitor ako PLOCHA 2 ??
Linux - Because life is too short for rebootS
    • Re: dva monitory 02.04.2008 | 19:54
      Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
      http://gentoo-wiki.com/HOWTO_Dual_Monitors
      There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
      • Re: dva monitory 02.04.2008 | 20:20
        Avatar fantofas Greenie 2.1 a OpenSUSE 10,3  Používateľ
        dakujem.. a mohol by si nieco poradit v SVK alebo CZ ) lebo anglicky mi moc nejde
        Linux - Because life is too short for rebootS
        • Re: dva monitory 03.04.2008 | 17:36
          Avatar janico Ubuntu x.xx ,  Používateľ
          ved to je jednoducha anglina, urcite ta to odradilo hned lebo si videl ze je to po anglicky pripadne pouzi slovnik http://www.slovnik.sk/ ;-) alebo si nevsimeaj obkec a sprav instrukcie co su tam :)
          www.satforum.sk
          • Re: dva monitory 03.04.2008 | 19:37
            Avatar fantofas Greenie 2.1 a OpenSUSE 10,3  Používateľ
            neodradilo.. kukal som na to.. pozeral som sa.. su tam prikazy jasne lenze vobec neviem co robim.. ale ked neni ina moznost.. tak pojdem do win a tam mam web translator a to mi uz dajak prelozi..
            Linux - Because life is too short for rebootS
            • Re: dva monitory 04.04.2008 | 00:34
              Grawp   Návštevník
              No nevedet (relativne!) anglický jazyk to je trochu blbé..., neni náhodou povinný na školách? vobec si neviem predstavi ako dokáźeś používať dnešné distrá, keby náhodou potrebuješ niekedy do konzoly tak to je to v prdeli - manpages, manpages, manpages, manpages.............. (hoci to platí aj pre graf. prostredie)

              mozno ma tu ukamenujete ale slovencina (a podobne) je jazyk naprd. Keby si mozem vybrat svoj rodný jazyk tak by to bola ruština alebo americká angličtina al. francuzstina al. nemcina,v kazdom pripade sa ale bez anj. neda ani pohnut.
          • Re: dva monitory 03.04.2008 | 19:40
            Avatar fantofas Greenie 2.1 a OpenSUSE 10,3  Používateľ
            ale ked tak citam tak tam neni ze su dve graficke karty?? a ja mam jednu a na nej dva monitory..
            Linux - Because life is too short for rebootS