PCSX

Sekcia: Aplikácie & Desktop 12.04.2008 | 20:28
Avatar tomas Ubuntu 9.04  Používateľ
ahojte preco mi nefunguje emulator PCSX vedel by mi niekto poradit
    • Re: PCSX 12.04.2008 | 20:59
      ____fox_____   Návštevník
      aj mne to neslo ale potom som v nastaveniach nieco zmenil a islo to
    • Re: PCSX 12.04.2008 | 21:07
      Avatar LUcoRP Debian, *Ubuntu, Android  Administrátor
      mas tam nahodene pluginy (jadro, ovladanie, zvuk, video...). Mne to tiez neslo sprevadzkovat, tak som nasiel iny, ktory mi ide bezchybne.
      git blame | Muj Desvorc je vetsi nez tvuj!
      • Re: PCSX 13.04.2008 | 19:34
        Avatar Peter Paška Ubuntu 11.04, LinuxMint  Používateľ
        ja som to skúsil. Pod win to išlo ale ten pre lin sa mi ani nespustil. Ak sa má ten pre lin spúšťať vo wine, tak mi to ani nepôjde.
        Wine mi od istej doby vôbec nefunguje a nepodarilo sa mi ho žiadnym spôsobom sprevádzkovať.
        PC Intel Core2Duo {3200}, 2GB RAM, ASUS Nvidia GTS250 1GB, 1 TB HDD, MB ASUS P5QE-L / NTB Fujitsu Lifebook AH512
        • Re: PCSX 13.04.2008 | 20:09
          Avatar LUcoRP Debian, *Ubuntu, Android  Administrátor
          praveze binarka pre linux ide mne v pohode. Mas nastaveny spustaci priznak? co ti to vypise ked pustas cez konzolu (myslim ze tam trebalo doinstalovat nejake baliky-vsetko je v readme).
          git blame | Muj Desvorc je vetsi nez tvuj!
          • Re: PCSX 13.04.2008 | 21:18
            Avatar Peter Paška Ubuntu 11.04, LinuxMint  Používateľ
            Takže som zistil, že niečo robím zle. Ale fakticky neviem čo.
            To málo čo rozumiem anglicky mi evidentne nepomáha. Knižnice mám nainštalované všetky. Po kliknutí na súbor pSX sa nič nedeje po spustení v terminály vypíše command not found.
            BIOS som vložil no bol by som rád keby si ma mohol naviesť na to ako to rozchodiť. Ja som to len rozbalil vložil bios a pokúšal sa to spustiť, zjavne to asi nestačí.
            PC Intel Core2Duo {3200}, 2GB RAM, ASUS Nvidia GTS250 1GB, 1 TB HDD, MB ASUS P5QE-L / NTB Fujitsu Lifebook AH512
            • Re: PCSX 13.04.2008 | 21:19
              Avatar Peter Paška Ubuntu 11.04, LinuxMint  Používateľ
              aha a ešte spúšťací príznak nastavený bol.
              PC Intel Core2Duo {3200}, 2GB RAM, ASUS Nvidia GTS250 1GB, 1 TB HDD, MB ASUS P5QE-L / NTB Fujitsu Lifebook AH512
            • Re: PCSX 13.04.2008 | 21:24
              Avatar Marián Sova Ubuntu 10.10  Používateľ
              Spúšťaš to z toho priečinku kde si to rozbalil ako ./program ? Alebo iba program (toto vypíše command not found).
              Čo ťa nezabije, to ťa posilní | Leták na propagáciu jabbera v pdf | www.mikroprocesory.sk
              • Re: PCSX 13.04.2008 | 21:56
                Avatar LUcoRP Debian, *Ubuntu, Android  Administrátor
                cize preklad pre zaciatocnikov: nabrowsuj si v terminali do priecinku kde mas ten binarny subor a potom bachni do konzoly ./nazov_binarneho_suboru (v tvojom pripade pravdepodobne ./pSX)
                git blame | Muj Desvorc je vetsi nez tvuj!
                • Re: PCSX 13.04.2008 | 22:11
                  Avatar Peter Paška Ubuntu 11.04, LinuxMint  Používateľ
                  Tak toto mi pomohlo. Tak nakoniec predsa len chýbala jedna knižnica.
                  Tisíckrát vďaka. Zas som o niečo múdrejší.
                  PC Intel Core2Duo {3200}, 2GB RAM, ASUS Nvidia GTS250 1GB, 1 TB HDD, MB ASUS P5QE-L / NTB Fujitsu Lifebook AH512
              • Re: PCSX 13.04.2008 | 21:58
                Avatar Peter Paška Ubuntu 11.04, LinuxMint  Používateľ
                Ja som to rozbalil na ploch. Presunul som sa v terminály doň a tam som sa to pokúšal spúšťať.
                Keby si mohol nejak skrátene napísť prosím pekne postup od začiatku. Snáď prídem na to kde je chyba.
                PC Intel Core2Duo {3200}, 2GB RAM, ASUS Nvidia GTS250 1GB, 1 TB HDD, MB ASUS P5QE-L / NTB Fujitsu Lifebook AH512