google earth update

Sekcia: Aplikácie & Desktop 23.04.2008 | 04:50
Olco   Návštevník
ahoj! som novy a mam PcLinuxOs...pouzivam google earth a napisal mi ze je na nete novy update (update verzie).hodilo ma to na stranku kde som mohol stiahnut nejaky subor pre ten update..vola sa ze "GoogleEarthLinux.bin"...nevjem co znamena ta pripona "bin" a co s tym mam robit...ked to otvorim,najprv systemova sprava ze:

" The file file:///home/strudliak/Desktop/GoogleEarthLinux.bin is a binary, saving it will result in a corrupt file."

zavrem to a je v tom subore nieco popisane, ale taktiez nemam sajn co to znamena.som uplny novacik a neorientujem sa v linuxe este...prosiiiiim o radu! PLS!!! vopred dakujem...Olco
    • Re: google earth update 23.04.2008 | 08:30
      Avatar miso PClinuxOS 2009.1  Používateľ
      nic s tym nerob.
      pockaj kym sa do repozitara hodi updatnuta verzia a mas po probleme...
      nemusis si to riesit ;)
      Linux????? DUH!<br/> Distro that BLOODY WORKS<br/> sorry, ze som niekedy zly, myslim to v dobrom
    • Re: google earth update 23.04.2008 | 20:49
      miro   Návštevník
      Stiahni si ten bin file a uloz napr. na desktop. Potom mu zmen properties aby bol executable. Potom nan klikni (predpokladam ze mas kde) a spusti sa instalacia. Ziadna veda len klikanie. Vsetko toto mozes vykonat ako uzivatel, netreba root prava.
      • Re: google earth update 24.04.2008 | 18:03
        Olco   Návštevník
        dakujem,moc mi to pomohlo...takto to funguje so vsetkymi ".bin" subormy??
        • Re: google earth update 24.04.2008 | 18:11
          Avatar Ladislav Michnovic SuSE  Používateľ
          Niektore mozno potrebuju spustit v terminaly, ak ocakavaju aj vstup z klavesnice. Neviem ako sa zachova taky skript spusteny kliknutim v grafickom rezime. Ja sa drzim terminalu.
          Only man who sells empty boxes is the undertaker.