all in one

Sekcia: Aplikácie & Desktop 25.04.2008 | 01:01
manhatan   Návštevník
Prosim vás kto mi pomôže rozbehať multifunkčné zariadenie Lexmark x5470 al in 1 v mandriva linuxe 2008.0 v správcovi softwaru sa ovládač pre tento typ nenachádza a ovládač pre moje zariadenie sa mi zatiaľ nepodarilo nájsť.Keď som zvolil s centra ovládač lexmark 5000 nefungovalo.

Chcem sa ešte opýtať vždy keď mi to pýta aktualizovať system / červený výkričník dole v menu myslim mandriva online a spustím to v menu pri spustení mi nabehnu dalšie dve povožky desktop .....9
a desktop 18 a nemôžem už systém spustiť.Musím tie aktualizácie robiť a ak ano ako to mam robiť tak aby som si nepošahal ustavične systém.

Posledná otázka mám kameru mikomi a neviem na skype rozbehať zvuk ani video.Myslim že sa tu na fore už niekto pýtal na tento typ ale zatiaľ tam nieje doriešené ako to rozbehať
    • Re: all in one 25.04.2008 | 02:52
      Avatar miso PClinuxOS 2009.1  Používateľ
      ak ti system bezi dobre, a aktualizacie ti to kazia a nechce sa ti to riesit tak to proste vypni ;) nejaky dobu pohode prezijes

      s tym lexmarkom to vyzera blede...vsetko co ujo google vrati su len problemy s lexmarkom na linuxe....

      kuk sem napr
      Linux????? DUH!<br/> Distro that BLOODY WORKS<br/> sorry, ze som niekedy zly, myslim to v dobrom