FLASH PLAYER FIREFOX

Sekcia: Aplikácie & Desktop 28.04.2008 | 22:59
Avatar lubos679   Používateľ
cavte.mohol by mi niekto pomoct?mam Ubuntu 8.04 a nefunguje mi dobre flash player.napriklad chcem si prehrat video na youtube a miesto videa tam mam ikonku playera.ked na nu kliknem tak video zacne prehravat,ale niekedy bez zvuku,inokedy zvuk funguje.
ale to by nebolo az take najhorsie...ale nefunguju mi stranky tak ako by mali.je nanich nejaka animacia alebo nieco podobne,tak to vobec nefunguje.a napriklad na strasnke www.funradio.sk sa ma hore objavit prehravac na live stream,ktory samozrejme ani nezobrazi.vedel by mi niekto pomoct?
dakujem.
moj mail: lubos.sklenar@gmail.com
400227567
    • Re: FLASH PLAYER FIREFOX 28.04.2008 | 23:03
      Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
      nahodit medibuntu, otvorit synaptic, pouzit CTRL+F
      • Re: FLASH PLAYER FIREFOX 28.04.2008 | 23:19
        Lefty   Návštevník
        I mne nejde a nie som taky zdatny aby som rozumel tomu co si napisal. Takze prosim este raz a zrozumitelnejsie pre nas debilov.
        Diky.
        • Re: FLASH PLAYER FIREFOX 29.04.2008 | 09:25
          Avatar voxar Linux Mint,  Používateľ
          pridaj si medibuntu repozitare...
          https://help.ubuntu.com/community/Medibuntu
          to ti otvori moznosti a ked vies anglicky tak uz sa sam zorientujes...
          Začať používat Linux ja ako prestať fajčiť... potrápi ťa to , ale potom je lepšie
          • Re: FLASH PLAYER FIREFOX 29.04.2008 | 21:58
            Avatar lubos679   Používateľ
            no skusim to medibuntu.ak ked neviem presne co to je za finta,ale skusim sa s tym pohrat a ozvem sa.dik
      • Re: FLASH PLAYER FIREFOX 29.04.2008 | 22:17
        Avatar srigi   Používateľ
        Mno ja by som povedal, ze si nainstaloval Gnash plugin. Lubos, tak ako pise Stano, otvor Synaptic, a do vyhladavacieho policka zadaj flash. Vo vysledkoch si pohladaj balicek s pridomkom non-free a ten nainstaluj.
    • Re: FLASH PLAYER FIREFOX 29.04.2008 | 23:29
      Avatar m4rtin.m   Používateľ
      nahod oficialny flash player od adobe.
      sudo apt-get install flashplugin-nonfree
      • Re: FLASH PLAYER FIREFOX 30.04.2008 | 18:42
        Avatar lubos679   Používateľ
        mam oficialny flash player ale stale to nefunguje a nejde poriadne ani java script.ale mozem vediet co je to ten synaptic?mam ubuntu iba par dni.teda cely linux.pouzivam ho iba prvych par dni a tak sa moc nevyznam.diki
        • Re: FLASH PLAYER FIREFOX 30.04.2008 | 18:51
          Avatar lubos679   Používateľ
          uz viem co je synaptic trochu som sa babral a uz viem co to je.tak uz nemusite vysvetlovat:-)
          • Re: FLASH PLAYER FIREFOX 30.04.2008 | 18:59
            Avatar lubos679   Používateľ
            uz som to vyriesil.ked som cez synaptic odinstaloval ten novy forefox a nainstaloval si starsiu verziu,vsetko zacalo fungovat a uz nemam ziadny problem.postacim si aj s firefox 2.no novy firefox mi dalo predtym automaticky ako som aktualizoval ubuntu na 8.04.takze aj tak diki za pomoc