PClinuxOS 2008

Sekcia: Aplikácie & Desktop 04.05.2008 | 21:18
Avatar dzairo Teraz nic  Používateľ
ake jeto distro ????
chem nainstalovat VLC player aby som mohol na web strankach pozerat visielanie z VLC playera a neviem pre aku distribuciu to mam stiahnut.
v zozname nieje pclinuxos

ktovie poradit????
    • Re: PClinuxOS 2008 04.05.2008 | 21:25
      Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
      PCLinuxOS 2008 je PCLinuxOS 2008 .. to je tak, ked si niekto dava OS bez toho, aby si prestudoval ako funguje
      Tak si to najprv nastuduj
      There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
      • Re: PClinuxOS 2008 04.05.2008 | 21:26
        Avatar dzairo Teraz nic  Používateľ
        prepac . ale ja chcem nieco nainstalovat a neviem ako. som zaciatocnik.
        porad nekrityzuj VLC player plugin pre operu a spol
        • Re: PClinuxOS 2008 04.05.2008 | 21:28
          Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
          V PCLinuxOS nemas v menu nieco ako spravca balikov alebo nieco v zmysle Add/remove software ( Pridať/Odstrániť Software ) ?
          There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
          • Re: PClinuxOS 2008 04.05.2008 | 21:31
            Avatar dzairo Teraz nic  Používateľ
            je a ked som nainstaloval vlc player tak , nejde video (nejake codeky som doininstaloval) a v firefoxe to nejde stale hlasi ze nema plugin
          • Re: PClinuxOS 2008 04.05.2008 | 21:32
            Avatar Pesan Ubuntu  Používateľ
            Má tam Synaptic. Tam si najdi VLC a nainstaluj. Urcite tam je.
            • Re: PClinuxOS 2008 04.05.2008 | 21:39
              Avatar dzairo Teraz nic  Používateľ
              ano nasiel som vlc al e jetam viac toho a neviem co vsetko musim nainstalovat.
              hladal som ale nejake plugin for web brouser som nenasiel a tak pisem na forum
              • Re: PClinuxOS 2008 04.05.2008 | 23:26
                Avatar miso PClinuxOS 2009.1  Používateľ
                1. ako ked si zaciatocnik, nie je to chyba distra le tvojej nevedomosti
                2. ako ked si otvoris SYNAPTIC, co je manazer balickov, nas si vyhladat VLC
                3. chces nainstalovat mozilla-plugin-vlc , oznac to, oznaci ti to aj potrebne zavislosti a daj Apply..stiahne nainstaluje, restartuj firefox a ficis
                4. ako ked chces nieco instalovat v linuxe (najma na pclos) instaluje pre tvoje dobro vsetko zo synaptiku, len malo vychtavok tam nenajdes
                Linux????? DUH!<br/> Distro that BLOODY WORKS<br/> sorry, ze som niekedy zly, myslim to v dobrom
              • Re: PClinuxOS 2008 04.05.2008 | 23:39
                Avatar miso PClinuxOS 2009.1  Používateľ
                PS: stiahni si TOTO potom chod v synapticu do File->Read markings a otvor ten file.
                Potom daj apply
                Oznaci ti to standardne baliky pre plne funkcny system
                stiahne, nainstaluje atp. potom to len restartni nech nabehnes do noveho kernelu.

                good luck
                Linux????? DUH!<br/> Distro that BLOODY WORKS<br/> sorry, ze som niekedy zly, myslim to v dobrom
    • Re: PClinuxOS 2008 04.05.2008 | 23:41
      Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
      ehm... neviem ci som slepy, nechapavy alebo nemam prehlad... ale pclinuxos 2008 uz je? na stranke je len 2007...
      • Re: PClinuxOS 2008 04.05.2008 | 23:46
        Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
        Dzairo je pravdepodobne vyvojar :) Este ani oficial release na ich oficial page nieje :P
        There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
        • Re: PClinuxOS 2008 04.05.2008 | 23:53
          Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
          podla mna je to texstar (textár) pod inym nickom... a po veceroch sa ucil slovencinu a teraz nas taha za nos :)
          • Re: PClinuxOS 2008 05.05.2008 | 00:04
            Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
            Moze byt.. :D Ale.. keby sa ju ucil z tych slovnikov co sme mu poradili nerobil by chyby s predponami ako napr. "vykastrovať/vikastrovať" atd.. ( nerobte si zo mna srandu za nevhodne pouzite sloveso, je neskoro.. a /me je unaveny :D )
            There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
      • Re: PClinuxOS 2008 05.05.2008 | 00:32
        Avatar miso PClinuxOS 2009.1  Používateľ
        zase sa niekto vyzna chlapci ;)

        co tak KUK SEM
        PS: sorry, dnes som zly...musim riesit skurv*nu diplomvku
        Linux????? DUH!<br/> Distro that BLOODY WORKS<br/> sorry, ze som niekedy zly, myslim to v dobrom