nefunkcna kubuntu 8.04

Sekcia: Aplikácie & Desktop 05.05.2008 | 03:10
jasom   Návštevník
ahojte hral som sa s wine noo postlacal som tam pomaly vsetko bo som chcel u aplikacie zmenit dpi kedze cez graphics co tam to dpi je cez to to neslo a postlacal som tam asik vsetko :P a potom mi ten PC translator dako zamrzol a nedalo sa snim nic robit dal som restart a zrazu mi zostala iba cierna obrazovka a krizik ked som restartol graficke rozhranie tak som sa nalogoval a zostala mi len modry prazdny desktop a nic sa nedalo robit... odinstaloval som wine a potom mi na ploche ostala konzola bez horneho ramu kde je zavriet,maximalizovat... cez konzolu mi idu zapnut aj programy ktore su tiez bez oramovania a pomocou ALT+F4 ich nevypnem...
uz ma nenapada co by som mohol urobit ak vas hej tak mozte skusit hodit dake navrhy :)
diik za pomoc :)
    • Re: nefunkcna kubuntu 8.04 05.05.2008 | 19:12
      Archer   Návštevník
      Alt + f2 a potom kwin --replace
      • Re: nefunkcna kubuntu 8.04 05.05.2008 | 22:24
        jasom   Návštevník
        skusal nainstalovat kwin a spustim ho tak mi ukaze tu dekoraciu nad oknom(zavriet maxim... minim...) ale na ploche mi chybaju ikony nieje to moje pozadie potom kmenu cele dole mi chyba...
        a ked restartnem graficke rozhranie (ctrl+alt+backspace) tak pri nalogovani mi uz ukaze len modre (bez kmenu ,ikon...) a uz nezobrazi ani konzolu...
        ale po odinstalovani kwin ju zase zobrazi.... a ked zase nainstalujem kwin tak nezobrazi nic... :(
        • Re: nefunkcna kubuntu 8.04 06.05.2008 | 12:41
          Archer   Návštevník
          no, tak viem uplne presne co s tym mas :) ..mas to pokazene...

          ja by som to riesil asi tak ze by som vymazal (alebo premenoval) adresar ~/.kde a nastavil si KDE znova :)