Ako z ICQ dostat historiu(priatelou) do Pidginu

Sekcia: Aplikácie & Desktop 11.05.2008 | 01:28
marko179   Návštevník
Chcel by som sa spytat ze ako mozem si presunut historiu z ICQ do Pidginu ..ale co mam spravit aby som tam mal priatelou????aby som si s nimy mohol normalne pisat
    • Re: Ako z ICQ dostat historiu(priatelou) do Pidginu 11.05.2008 | 01:31
      Avatar Peter Rozum Arch Linux  Používateľ
      prihlasil si sa v pidginovi? zadaval si tam icq cislo,heslo...? lebo priatelia sa ti tam natiahnu zo serveru. historiu asi neprenesies :(
      Everything is proceeding as I have foreseen.
      • Re: Ako z ICQ dostat historiu(priatelou) do Pidginu 11.05.2008 | 01:42
        marko179   Návštevník
        ja som sa tam prihlasil normalne meno aj heslo....a pisemy ze nemam ziadnych priatelou v programe....neviem ako to urobit...
        • Re: Ako z ICQ dostat historiu(priatelou) do Pidginu 11.05.2008 | 02:05
          Avatar Marián Sova Ubuntu 10.10  Používateľ
          Možno sú len všetci off-line. Off-line užívateľov pidgin štandardne nezobrazuje.
          Čo ťa nezabije, to ťa posilní | Leták na propagáciu jabbera v pdf | www.mikroprocesory.sk
          • Re: Ako z ICQ dostat historiu(priatelou) do Pidginu 11.05.2008 | 13:32
            marko179   Návštevník
            Nie teraz su uzivatelia online a nezobrazuje ani jedneho. Tak teraz neviem...poradte
            • Re: Ako z ICQ dostat historiu(priatelou) do Pidginu 11.05.2008 | 14:20
              Avatar Peter Ubuntu 14.04  Používateľ
              skusi si ineho icq klienta, alebo go.icq.com docasne
              kazdu xvilu dobry napad :-)
              • Re: Ako z ICQ dostat historiu(priatelou) do Pidginu 12.05.2008 | 10:17
                Avatar jarok Ubuntu 8.10  Používateľ
                Pravdepodobne si si ich neautorizoval a tak ti ich mozno ani neulozilo na server.Aky program si pouzival predtym.Je mozne ze bola chyba vnom.
        • Re: Ako z ICQ dostat historiu(priatelou) do Pidginu 12.05.2008 | 12:29
          Avatar georw Ubuntu 12.04  Používateľ
          asi nemas dobre nastavene spojenie; nehadze ti to nejaku hlasku, ze sa nepodarilo spojenie so serverom?
          ked das hore accounts, mal by si mat vsetky ikonky(napr. ICQ,MSN ...) farebne
          • Re: Ako z ICQ dostat historiu(priatelou) do Pidginu 18.05.2008 | 20:09
            Avatar marko179   Používateľ
            uz je to vyriesene..... moja chyba
            • Re: Ako z ICQ dostat historiu(priatelou) do Pidginu 18.05.2008 | 21:27
              --   Návštevník
              a v com bola ta chyba?