GIMP - priblizovanie/oddalovanie mysou

Sekcia: Aplikácie & Desktop 11.05.2008 | 17:01
Avatar Mižu Ubuntu 8.04  Používateľ
Nazdar, da sa pls nastavit priblizovanie a oddalovanie cez koliesko mysi?? alebo ALT+koliesko mysi, alebo ine... v klavesovych skratkach sa to neda, tak nvm, + a - su maximalne nepohodlne skratky, pokial mys drzite v pravej ruke, nechapem preco to trepu do grafickeho programu, kde sa proste mys pouziva viac ako prava strana klavesnice ak je niekto pravak.
    • Re: GIMP - priblizovanie/oddalovanie mysou 11.05.2008 | 18:03
      gabo   Návštevník
      Ctrl+koliesko ?
      • Re: GIMP - priblizovanie/oddalovanie mysou 11.05.2008 | 20:31
        Avatar Mižu Ubuntu 8.04  Používateľ
        heh diky, :P musim si upravit efekty... mal som tam zneviditelnovanie okna :D
    • Re: GIMP - priblizovanie/oddalovanie mysou 11.05.2008 | 20:32
      Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
      mne to ide priamo kolieskovanim - no najskor ukazem na to policko s percentami
      • Re: GIMP - priblizovanie/oddalovanie mysou 12.05.2008 | 19:54
        Avatar Mižu Ubuntu 8.04  Používateľ
        jj to aj mne... ale je to neprakticke - priblizi ti stred obrazku, ale vacsinou potrebujem priblizit inu cast. uz som si nastavil to CTRL+koliecko, aste musim nejak zablokovat ten efekt co robi okna take gumene :P, ale zas je to pekny efekt. totizto pri drzani SPACE a posuvani mysky sa mi obrazok chova opito... ma niekto nejaky napad ako to vypnut pri gimpe? pomohlo by nejake vytvorenie skupin okien v effect managery..? alebo by mi stacilo automaticky prepnut compiz na metacity pri spusteni gimpu a zase pri vypnuti gimpu prepnut compiz, hh obcas si gimp pomoze sam a compiz spadne :P