pda komunikacia

Sekcia: Aplikácie & Desktop 25.05.2008 | 18:40
Avatar Mihalko Kubuntu 8.04  Používateľ
ako je podla vas najlepsie komunikovat s pda? tyka sa to typu spv m3100 nieco take by som potrebovat co by spolahlivo vedelo aj nahrat programy donho
    • Re: pda komunikacia 25.05.2008 | 19:11
      Avatar Peter Kotrčka Fedora  Používateľ
      1. nainstalovat windows

      2. nainstalovat program, co dali k PDA

      3. pripojit kablik do PC a do PDA
      • Re: pda komunikacia 25.05.2008 | 20:41
        Avatar Mihalko Kubuntu 8.04  Používateľ
        ehm pokial nechcem spravit ten prvy krok? cez wine to nechce ist
        • Re: pda komunikacia 25.05.2008 | 21:15
          Avatar Peter Kotrčka Fedora  Používateľ
          priznam sa, ze v pripade PDA som dost skepticky. mam palm Z22 a niekde to ide, niekde nie. proste cena za windows nestoji za problemy - ak planujes pouzivat PDA castejsie, tak urcite.
    • Re: pda komunikacia 25.05.2008 | 21:31
      fantomas   Návštevník
      mozes pouzit synce ale pokial mas pda s win mobile 2005 a vyssie tak tam je podpora biedna,
      druha moznost je stahovat programy v caboch, tie potom jednoducho prenesies do pda a nainstalujes, pokial je program distribuovany len vo forme exe suboru, nainstaluj active sync cez wine, nevadi ze nebude funkcne je to potrebne koli tomu, ze niektore instalacky sa hned zavru pokial nedekuju activesync v opacnom pripade sa normalne extrahuje a activesync caka na spojenie, dalej uz len vbehni do Program Files/MS Active sync, kde najdes priecinky s instalacnymi cabmi ktore cakaju na synchronizaciu, tie uz si potom prekopirujes na kartu a v pda nainstalujes
      • Re: pda komunikacia 25.05.2008 | 21:34
        Avatar Mihalko Kubuntu 8.04  Používateľ
        ok tak to vyskusam to by mohlo ist... prakticky teraz to nepouzivam vobec, len ma tak napadlo ze skor ci neskor to budem potrebovat a tak som sa to rozhodol riesit. activesync som rozbehal vo wine ale spojenie nenaslo ale tak spravim to tak. sranda este bude s flashnutim romky potom... ale take detaily uz spravim niekde na inom kompe