repizotare kubuntu

Sekcia: Aplikácie & Desktop 30.05.2008 | 21:31
Avatar Mihalko Kubuntu 8.04  Používateľ
caute. dnes som si nainstaloval kubuntu a som uplny magor z toho ako sa tu pridavaju repozitare. google mi vyhodi vela veci, nic poriadne som nenasiel, takze vas prosim o radu. ako dohodim repozitare, a ktore by ste odporucali? take kde je vela softu, pretoze server pre slovensko ktory mam ako teraz, nema ani emerald-themes, ani compiz-extra a ani bohvie co dalsie.. takze prosim o radu
    • Re: repizotare kubuntu 31.05.2008 | 00:19
      Avatar Marián Sova Ubuntu 10.10  Používateľ
      Mne na ubuntu (myslím, že na kubuntu to bude podobne) stačia tie repozitáre, čo tam sú. Je tam všetko čo treba. Compiz a emerald ti je načo? Veď už tam máš compiz-fusion, stačí si zapnúť efekty.
      Čo ťa nezabije, to ťa posilní | Leták na propagáciu jabbera v pdf | www.mikroprocesory.sk
    • Re: repizotare kubuntu 31.05.2008 | 00:23
      Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
      no... vsetko si povol a pridaj medibuntu
    • Re: repizotare kubuntu 31.05.2008 | 00:37
      Avatar LUcoRP Debian, *Ubuntu, Android  Administrátor
      napriklad tu je to dobre popisane (namiesto synaptic si domysli adept, zdroje su tie iste ako pre kubuntu tak aj pre ubuntu
      git blame | Muj Desvorc je vetsi nez tvuj!
      • Re: repizotare kubuntu 31.05.2008 | 01:50
        Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
        sudo apt-get install synaptic

        a potom si uz synaptic nemusi domyslat...
        • Re: repizotare kubuntu 31.05.2008 | 11:42
          Avatar LUcoRP Debian, *Ubuntu, Android  Administrátor
          aj to je riesenie :)
          git blame | Muj Desvorc je vetsi nez tvuj!
          • Re: repizotare kubuntu 31.05.2008 | 14:37
            Avatar Mihalko Kubuntu 8.04  Používateľ
            tak nainstaloval som ten synaptic, ale stale mi chybaju baliky, ktore boli v mandrive... napr pluginy pre vlc a tak... ma to ubuntu nejak inak riesene alebo naozaj chybaju?
            • Re: repizotare kubuntu 31.05.2008 | 14:44
              ---   Návštevník
              nic nechyba ,len asi nemas aktivovane dalsie zdroje (multiverse , universe,...) Uz tu je v tejto diskusii jeden odkaz ako to aktivovat.