Blbne grafika

Sekcia: Aplikácie & Desktop 03.06.2008 | 00:05
Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
Dobry den.. Potrebujem pomoc. Nahodil som si opensuse 10.3 a vsetko slo v poriadku az kym som neupdatol system. A teraz si vsimam ze gimp mi odfotil iba pozadie plochy, takze si prosim vsimnite ten pasik 1024px siroky v dolnej casti posunuty asi o 30px hore.. http://img210.imageshack.us/img210/3080/screenshotto7.png totizto to je panel.. ak dam maximalizovat okno, roztiahne sa na 1024x800px, nechapem tomu... panel taktiez, bootsplash taktiez a co je najvacsia haluz, GDM tiez.. Co s tym? Som zufaly, ani neviem, pod akymi klucovymi slovami hladat chybu..
Takze problem? Mam rozlisenie 1280x800px a hadze mi to 1024x800px, aj ked pozadie plochy mam roztiahnute pekne + ikony su roztahane na celej ploche (pravy horny roh, zlozka wifi)
Tak dakujem za akekolvek napady.
There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
    • Re: Blbne grafika 03.06.2008 | 08:50
      Avatar rc-fox Ubuntu 8.04,Debian Lenny  Používateľ
      som len zacitatocnik ale podla mna to moze byt aj grafikou...mozno ze si si instaloval na nu ovladac a ten ti to pokazil ako mne ubuntu vsetko slo ok az ked som naisntaloval grafiku ubuntu som pustil aj sa prihlasil ale plocha ostala uz len biela musel som to cele reinstal
      • Re: Blbne grafika 03.06.2008 | 08:52
        Avatar rc-fox Ubuntu 8.04,Debian Lenny  Používateľ
        inac to ze moze to by tgrafikou som myslel tak ze asi tym ze si si dal na nu ovladac alebo nieco..... a inac aku mas grafiku ja osobne som mal problem z ATIckom SAPHIRE X1650
        • Re: Blbne grafika 03.06.2008 | 20:27
          Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
          Reinstal systemu si nemozem dovolit. Skusam rozne distribucie a vzdy je nieco co prave mne nejde ( mam notebook ). Btw. ja mam grafiku vstavanu intel na doske, ziadne ine distribucie s tym problem nemaju.. Kde moze byt chyba? som bezradny, potrebujem pomoc, vyskusal som uz fedoru, opensuse a (k)ubuntu..
          There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people