Zmizli listy

Sekcia: Aplikácie & Desktop 07.06.2008 | 14:28
Avatar david1 Debian Etch, Ubuntu 8.10  Používateľ
Zdravim, stala sa mi taka vec, ze mi zmizli obidve listy a jedine co vidim je plocha. Predtym som len pridal checkGmail medzi programy spustane po starte a po restarte sa mi spusta ubuntu bez list. Vie mi niekto poradit co s tym?
    • Re: Zmizli listy 07.06.2008 | 14:50
      Avatar Michal Nánási Ubuntu 11.04  Používateľ
      hmm, obcas mam s tym aj ja problem, ale iba ked spustim terminator. Ak das killall gnome-panel, tak sa listy znova objavia.
      Teda predpokladam ze mas gnome. Momentalne som prilis neskumal co je za tym, mam kopu inej roboty:-(
      Hi! I'm a .signature virus! Copy me into your ~/.signature to help me spread!
      • Re: Zmizli listy 07.06.2008 | 14:57
        Avatar david1 Debian Etch, Ubuntu 8.10  Používateľ
        Mne sa to nestava obcas ale je to tak uz stale. Ked som zadal ten prikaz:
        david@david-nb:~$ killall gnome-panel
        gnome-panel: no process killed
        david@david-nb:~$ 
        
        • Re: Zmizli listy 07.06.2008 | 17:02
          Avatar Michal Nánási Ubuntu 11.04  Používateľ
          tak potom spusti gnome-panel :-)
          Hi! I'm a .signature virus! Copy me into your ~/.signature to help me spread!
    • Re: Zmizli listy 07.06.2008 | 15:07
      Avatar david1 Debian Etch, Ubuntu 8.10  Používateľ
      PS: skusil som vytvorit noveho uzivatela pomocou konzoly a ked sa prihlasim ako ten novy uzivatel tak je to ten isty problem,listy nenabehnu.
    • Re: Zmizli listy 07.06.2008 | 17:30
      Avatar david1 Debian Etch, Ubuntu 8.10  Používateľ
      Spomenul som si ze som predtym este odinstaloval Evolution a tym sa nejako odinstaloval aj gnome-panel,tak som ho nainstaloval znova,spustil som gnome-panel a uz mi to ide,ale vyskytol sa dalsi problem,chybaju mi v paneloch niektore ikony a ked sa ich pokusam pridat vyhadzuje mi nasledovne chyby: screenshot. S tymto si uz vobec neviem dat rady.
      • Re: Zmizli listy 07.06.2008 | 17:38
        Avatar Marián Sova Ubuntu 10.10  Používateľ
        Pri odinštalovaní evolution sa odinštaluje tuším aj polka gnome. Ja radšej evolution nechávam aj keď ho nepoužívam.
        Čo ťa nezabije, to ťa posilní | Leták na propagáciu jabbera v pdf | www.mikroprocesory.sk
        • Re: Zmizli listy 07.06.2008 | 19:00
          Avatar LUcoRP Debian, *Ubuntu, Android  Administrátor
          btw toto mi vzdialene pripomina situaciu win+explorer, zeby zle nalinkovane balicky v repozitaroch, inak si neviem vysvetlit preco pri pokuse o odstranenie PIM odstranuje aj gnomepanel a applety
          git blame | Muj Desvorc je vetsi nez tvuj!
      • Re: Zmizli listy 07.06.2008 | 17:51
        Avatar david1 Debian Etch, Ubuntu 8.10  Používateľ
        Uz sa mi to podarilo napravit. Stacilo doinstalovat Gnome apllets. Nabuduce uz evolution nebudem odstranovat :)