Mozilla-flash no sound

Sekcia: Aplikácie & Desktop 04.07.2008 | 12:00
pokemon   Návštevník
Zdravim. Mam Pclinuxos s KDE 3.5.9. Mam mozillu+flash9, ale ani za svateho mi nechce ist zvuk vo flahi :) kto ma podobne skusenosti? a hlavne riesenia :D
    • Re: Mozilla-flash no sound 04.07.2008 | 12:02
      Peter2   Návštevník
      Ja mám podobné. Akú máš zvukovku a ak je on board akú dosku ?
      • Re: Mozilla-flash no sound 04.07.2008 | 12:07
        pokemon   Návštevník
        zvukovka Audigy SE + MB: Asus m2n-e .... ono mi to dneska slo, ked som sa prihlasil pod rootom s spustil to
        artsdsp mozilla-firefox

        ale teraz zase nejde :) skusam vsetko mozne a niekde robim chybu :) pozna niekto konkretny funkcny navod?
    • Re: Mozilla-flash no sound 04.07.2008 | 12:53
      Avatar Zefram Cochrane MS Windows Vista Ultimate 64bi  Používateľ
      Ja ked spustim mpg123 tak v nicom inom nejde zvuk, nebezi ti nejaka ina sluzba vyzuivajuca zvukovku?
      • Re: Mozilla-flash no sound 04.07.2008 | 12:55
        pokemon   Návštevník
        v tomto si myslim nieje problem, kedze mne ide v poho zvuk naraz aj z amaroku a aj z Tvkarty.....mixovanie ide v pohode...dokonca aj pod rootom mi siel z flashka zvuk....ako keby som portreboval pridelit prava mozille na to :) alebo ja neviem co...
    • Re: Mozilla-flash no sound 04.07.2008 | 14:31
      katnel   Návštevník
      mne nesiel zvuk, ked som mal nainstalovany aj gnash, ked som ho odinstaloval a ostal mi iba flash9, tak mi to ide v pohode ..
    • Re: Mozilla-flash no sound 04.07.2008 | 14:59
      Avatar soplavyjojo Fedora 10 64bit + KDE4  Používateľ
      To ani mne hned po nainstalovani flashu nesiel zvuk, ale da sa to velmi jednoducho opravit. Skoda, ze uz som zabudal ako. Tusim som doinstaloval libflashsupport a islo to.
      • Re: Mozilla-flash no sound 04.07.2008 | 15:45
        pokemon   Návštevník
        tak zvuk vo flasi mi ide, ale len pod rootom....preco mi to nejde aj pod svojim uctom? ako to zmenit?
        • Re: Mozilla-flash no sound 04.07.2008 | 16:49
          Peter2   Návštevník
          Presne tento problem som mal kedysi na Mandrive (z ktorej PClinuxOS vychadza). Mam skoro rovnaku dosku M2N-E Sli ale inu zvukovku C- Media 6501 pouzivajucu USB zbernicu. Najskor mi Mandriva nepriradila ovladac tak som to musel urobit rucne, nakompilovanim kernelu kdes om nastavil modul snd_usb_audio. Potom ovladac isiel, ale zo zvukovkou som mal stale tie iste problemy, zvuk isiel len v amaroku a v Kaffeine potom len v Kaffeine a potom nikde. Ale na root ucte isiel v beznom pouzivatelovi a aj to len v niektorych aplikaciach. Riesenie, zmenil som distribuciu na Ubuntu kde to ide v pohode hned po instalacii a v live CD, ako to vyriesit v Mandrive alebo PClinux OS netusim.
          • Re: Mozilla-flash no sound 04.07.2008 | 16:58
            Peter2   Návštevník
            Oprava: "Ale na root ucte isiel zvuk a aj to len v niektorych aplikaciach."
            • Re: Mozilla-flash no sound 04.07.2008 | 17:19
              pokemon   Návštevník
              Lenze ja mam vypnutu onboard zvukovku, ide mi len audigy SE...ono zvuk ide uplne v poriadku v kazdej aplikacii okrem flashu, ked niesom pod rootom....