chyba v Xkach

Sekcia: Aplikácie & Desktop 05.07.2008 | 12:52
Avatar Branislav Poldauf Manjaro, Debian stable  Používateľ
po poslednej aktualizacii a vypnuti NB sa mi po starte ubuntu zobrazila nekorektne plocha, neviem to presne opisat co vsetko ale viditelne chybaju horny aj dolny panel, jednoducho mam iba pozadie a ikony a nic viac, funguje kompiz a viem aj otvorit programy (z /usr/bin) lebo na ploche mam odkaz na disk tak sa nan viem dostat a viem sa dostat teda aj ku konzole,

dalej nefnguje: ked dam pravou mysou na plochu a vytvorit spustac tak sa nic nestane

inac funguje vsetko korektne (asi) da sa mi ist na net (teda funguje wifi) aj vypalovat sa da, funguje ovladanie jasu aj hlasitosti

pouzivam GNOME od ubuntu, a jadro tiez distribucne, mam pouzite vsetky aktualizacie (aj pre-release ci ake su to tam)

poradte kde moze byt chyba a ako ju mozem odstranit, ja ani neviem co hladat, lebo system nevyhlasil nijaku chybu tvari sa ze secko OK
Linux: the operating system with a CLUE... Command Line User Environment
    • Re: chyba v Xkach 05.07.2008 | 13:39
      Avatar Branislav Poldauf Manjaro, Debian stable  Používateľ
      chyba bola sposobena mojou hlupostou a nebola to chyba

      jednoducho pri snahe odstranit evolution a vsetko s nim spojene sa mi odinstalovali aj ine veci a to konkretne gnome-pannel a gnome-applets, teraz to bude fungovat po ich spatnom nainstalovani korektne
      Linux: the operating system with a CLUE... Command Line User Environment