Na tento PC mi nejde ziadny linux

Sekcia: Aplikácie & Desktop 09.07.2008 | 22:48
IcT86   Návštevník
Cavte neviem si rady ake distro na stary P3 server s dvoma SLOT 1 Procesormi a SCSI diskom
Uz som skusal debian, kubuntu, fedora 9 a ani na jednom nechcel ani nabehnut kernel
Dik za radu
    • Re: Na tento PC mi nejde ziadny linux 09.07.2008 | 23:07
      WlaSaTy   Návštevník
      Co znamea nechcel nabehnut kernel?

      Kernel nabekne pokial sa zmesti do RAM. Aku chybu to napisalo a z coho si to startoval?

      • Re: Na tento PC mi nejde ziadny linux 09.07.2008 | 23:13
        IcT   Návštevník
        vzdy z CD a ramky je tam myslim az az (512mb) kazde distro hadze nieco ine ale vzdy s kernelom
        napriklad debian pisal "corupted kernel image" skusal som to vo wmvari na inom stroji a tam siel bez problemov...to bol netinstal...proste kazdy linux na tej masine ma problem s kernelom
        • Re: Na tento PC mi nejde ziadny linux 09.07.2008 | 23:59
          WlaSaTy   Návštevník
          pokial si to cd otestoval na tej istej cdrom a tom istom kabli, tak je chyba najpravdepodobnejsie bud v radici, ramke alebo cpu.

          funguje vobec ta masina? by som sa ani nedivil keby zdroj nedodaval dostatok stavy alebo hw bolo uz odpisane.
          • Re: Na tento PC mi nejde ziadny linux 10.07.2008 | 01:28
            IcT   Návštevník
            Vsetko funguje tak ako ma dokonca som uz skusil aj pamate dat iba po jednom module....ale vzdavam to uz tam hadzem XP aj tak tam mam len hlds a apache.... kazdopadne dik za ochotu