poradte vhodnu tlaciaren

Sekcia: Hardware a Drivery 24.07.2008 | 12:43
Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
hosani. kupil som si minule multifunkcne zariadenie Epson DX7500, mam s nim problem aj pod debianom aj kubuntu. chcem ho preto vymenit za ine multifunkcne zariadenie (znacka rozhoduje, ale nie velmi), ktore bez problemov ste rozbehali pod debianom (v najhorsom aj kubuntu) a funguje korektne. potrebujem scanner a farebnu tlaciaren v jednom. cenova relacia do 4000 Sk +- ... vsetkym velmi pekne dakujem.
    • Re: poradte vhodnu tlaciaren 24.07.2008 | 15:53
      voxar   Návštevník
      HP behaju pod linuxom bezproblemovo vacsinou ...
      • Re: poradte vhodnu tlaciaren 24.07.2008 | 16:25
        Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
        konkretnejsi model? priznam sa, ze HP sa snazim skor vyhybat ... zo skusenosti ... tie maju problem aj pod widlami ...
        • Re: poradte vhodnu tlaciaren 24.07.2008 | 16:45
          fantomas   Návštevník
          pozri tu
          • Re: poradte vhodnu tlaciaren 24.07.2008 | 16:53
            Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
            tam je aj ta moja, pisu, ze works fine ... ale asi nie vsade ... :-/ viem, ze samsungy maju svoj GUI instaler aj pre linux, ale nemam skusenosti.
            • Re: poradte vhodnu tlaciaren 24.07.2008 | 17:02
              fantomas   Návštevník
              ja mam starucku LaserJet 6L a nejaky novy USB LaserJet a s hplip driverom som zatial nemal problem
      • Re: poradte vhodnu tlaciaren 24.07.2008 | 18:10
        Avatar yetti Gentoo, CentOS, Sabayon  Používateľ
        oki 2450, sice nie je color, ale ma net port, kopirka, fax, scanner a posielanie naskenovanych obrazkov emailom.
        --<br/> Pekný deň a úsmev na tvári !!!
    • Re: poradte vhodnu tlaciaren 24.07.2008 | 17:08
      Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
      Ja mam canon pixma mp150 a to multifunkcne pokial sa dobre pamatam strajkovalo iba na ubuntu 6.10, na verziach potom to zacalo automaticky rozpoznavat tlaciaren pri pripojeni a detekovalo zariadenie. So skenovanim som taktiez problem nemal.
      There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
    • Re: poradte vhodnu tlaciaren 24.07.2008 | 21:43
      Avatar lesny_skriatok Xubuntu  Používateľ
      ja mam dobrú skúsenosť s Brotherom. Mám už staršie DCP-115c ale tlačí, skenuje bez problémov. Na stránkach majú ovládače pre linux.
      • Re: poradte vhodnu tlaciaren 24.07.2008 | 22:08
        Avatar samox86 arch, debian  Administrátor
        http://www.alza.sk/samsung-scx-4200-a4-d62241.htm
        lnx.sk - virtualne servery; Lnx@Lnx.sk