Youtube problem

Sekcia: Aplikácie & Desktop 28.07.2008 | 21:10
Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
Dobry den. Pouzivam firefox 2 a casto, ked mi kamarati poslu odkaz na youtube napr. klip, zobrazi mi : We're sorry, but video is no longer available. Video ostatnym ide, takze existuje, cim to moze byt? Moze to byt chybou FF2 ? Na opere som flash player neskusal rozbehat. Je tento problem aj na opere? Dakujem
There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
    • Re: Youtube problem 28.07.2008 | 22:16
      Avatar Peter Kotrčka Fedora  Používateľ
      to je hlasenie ako pri odstranenom videu (z licencnych dovodov alebo proste na podnet autora / vlastnika) a nemalo by to mat vplyv na funkcnost.
      Skus toto, teraz mi 100 percent islo
    • Re: Youtube problem 28.07.2008 | 22:21
      Avatar zr3zo Arch Linux  Používateľ
      moze to byt aj tym, ze ked ti to posielaju cez icq alebo jabber (...) tak sa moze ten link zobrazit inak v messenger-y. skus pozriet ci tam nebude ta chyba.
      zrezo@jabbim.sk
      • Re: Youtube problem 29.07.2008 | 02:28
        Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
        Nie, nazov sedi, presne posle to co chce, ale zobrazit mi ho nezobrazi. ( Casto sa mi to stava aj ked dam napr. vyhladat, a napise mi to ze vide.. Napr. tu : http://youtube.com/watch?v=CLRBKFdJ_3A&feature=related )

        Reagujem na prispevok o riadok vyssie: ano, to video mi zobrazilo
        There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
        • Re: Youtube problem 29.07.2008 | 22:16
          Avatar Marián Sova Ubuntu 10.10  Používateľ
          V pohode to video ide.
          Čo ťa nezabije, to ťa posilní | Leták na propagáciu jabbera v pdf | www.mikroprocesory.sk
          • Re: Youtube problem 29.07.2008 | 23:48
            Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
            Húps a to je ten problem, ze mne nie...
            There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
            • Re: Youtube problem 30.07.2008 | 00:04
              Avatar Peter Kotrčka Fedora  Používateľ
              v ziadnom prehliadaci? firefox, seamonkey, opera, konqueror, ...
              • Re: Youtube problem 30.07.2008 | 02:15
                Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
                Konqueror padne ( pri akomkolvek flashi ) opera zobrazi sivy stvorec, firefox zobrazuje flash vsade dobre okrem youtube - tam asi polovicu videi napise We're sorry, but this video is no longer available.
                There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
                • Re: Youtube problem 30.07.2008 | 12:25
                  Avatar Peter Kotrčka Fedora  Používateľ
                  no tak to sa mi skor potom nepaci tvoj SW.. konqueror sice nie je nejaky super stabilny a pri flashi ani rychly, ale video mi prehra bez problemov (Mandriva One 2008.1 KDE), opera bez problemov, firefox tiez. jedina vec s padanim bola odstranena vypnutim pulseaudio.

                  co to pouzivas za distro?
                • Re: Youtube problem 30.07.2008 | 15:09
                  Avatar zr3zo Arch Linux  Používateľ
                  ide v opere aspon zvuk??? Lebo ja som mal problem, ze mi v opere isiel pri youtube iba zvuk. Problem bol nakoniec s flashpugin-nonfree, ze si s operou dobre nerozumel tak som to vyriesil tak, ze som si stiahol novy flash, nakopcil som ho do /usr/lib/opera/plugin. V ~/opera/pluginpath som zakomentoval aby nenatahoval flashplugin-nonfree a uz ide vydeo v pohode.
                  Neviem ci ti to pomoze ale mozes skusit.
                  PS: flash mozes stiahnut z databazy znalosti v flashplayer v opere
                  zrezo@jabbim.sk
                  • Re: Youtube problem 30.07.2008 | 19:35
                    Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
                    Nie, pri flashi mi nejde ani zvuk, ku vsetkemu, FF vymenit za Operu nechcem.. Chcem problem vyriesit na FF
                    There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
                    • Re: Youtube problem 30.07.2008 | 23:14
                      ...   Návštevník
                      skus najnovsiu verziu 10 , mne to vyriesilo problem s nefunkcnym zvukom v novom ubuntu
    • Re: Youtube problem 28.07.2008 | 23:03
      Avatar nardew debian  Používateľ
      najpravdepodobnejsie malformed url