Kiba-dock blbne

Sekcia: Aplikácie & Desktop 18.08.2008 | 13:48
kulexpipiens   Návštevník
Zdravim.
Potreboval by som pomoct s kiba-dockom. Mal som ho normalne nainslalovany, vsetko fungovalo ako malo, ale chcel som si trocha skrasli PC, tak som si stiahol este cairo-dock, AWN a aj snezenie na obrazovke. Vsetko som si pridal nedzi relacie (aby sa spustali pri starte) a vlasne mi po zaputi PC zobrazilo len cairo-dock. Potom som relacie zrusil a nechal len cairo-dock a kiba-dock (tak som to mal pred tym). Problem je v tom, ze cairo ide ako ma, ale pri kiba sa mi zjavuje len taka skvrna na obrazovke (vzdy na inom mieste). Nevie mi niekto poradit, co s tym? Uz som ho skusil aj preinstalovat, ale stale to iste.
Vdaka do predu.
    • Re: Kiba-dock blbne 18.08.2008 | 16:19
      Avatar halabala Fedora 10  Používateľ
      Zrejme tam bude konflikt medzi kiba-dockom a tym zvyskom co si tam doinstaloval... radsej sa rozhodni iba pre jedno pretoze pouzivat naraz AWN aj kibu je trocha zbytocne.
      Pičoch je veľo, len nalivačoch malo!
      • Re: Kiba-dock blbne 18.08.2008 | 22:21
        kulexpipiens   Návštevník
        ok, tak skusim odstranit AWN, ale mal som ich uz aj spustene naraz, tak neviem. a teraz ich zase ani naraz spustene nemam. tak, ale uvidim.
        • Re: Kiba-dock blbne 19.08.2008 | 12:58
          kulexpipiens   Návštevník
          nepomohlo...:(
          • Re: Kiba-dock blbne 19.08.2008 | 13:56
            kulexpipiens   Návštevník
            uz to ide. uplne som to odinstaloval, odstranil vsetky skryte subory co k tomu boli a potom na novo nainstaloval.