kde-look

Sekcia: Aplikácie & Desktop 24.08.2008 | 14:41
Avatar shadehunter Kubuntu 8,04  Používateľ
Zdravim,
mam taký problém že nedokážem nahodiť do kde 3,5 nič zo stránky kde-look.org. proste v nastaveniach vzhľadu som nič ako importovať nenašiel a ked som našiel tak tam nešlo otvoriť to čo som stiahol, niektoré témy majú po rozpakovaní iba pár obrázkov a súbot theme.rc s ktorým neviem čo mám robiť. Iné majú zase adresáre ako animation, bootloader, images a podobné ale neviem ako ich nahodiť. mnohé nemajú ako README, a ked majú tak tam píše taký postup čo mi nejde. proste ako keby to u mna bolo inak.
Neviete ako sa to nahadzuje? prípadne niekde nejaké návody? vdaka
    • Re: kde-look 24.08.2008 | 17:07
      Avatar LUcoRP Debian, *Ubuntu, Android  Administrátor
      keby si dal odkaz na nejaku temu, ktora ti nejde, tak by sa nam lahsie radilo ;)
      git blame | Muj Desvorc je vetsi nez tvuj!
    • Re: kde-look 24.08.2008 | 18:18
      Avatar Pavel Q4OS KDE  Administrátor
      Témy pre KDE musíš kompilovať, prípadne nájsť balík pre konkrétne distro. Väčšinou s tým nie je problém, musíš nahodiť devel knižnice pre KDE. V GNOME stačí mať nahodený príslušný engine a témy jednoducho rozbaliť.
    • Re: kde-look 25.08.2008 | 12:25
      <<<>>>   Návštevník
      Napis link a poradime :P
      • Re: kde-look 26.08.2008 | 20:39
        Avatar shadehunter Kubuntu 8,04  Používateľ
        http://www.kde-look.org/content/show.php/Xarian-Themes?content=75452

        napríklad toto.
        je tam návod pre kubuntu7.10 ale tie adresy sú totalne nezmyselné. nechce sa mi veriť že by sa od 7.10 moja 8.04 tak veľmi líšila.

        akože taký adresár ako /usr/kde/VERSION/share/apps/kdm/themes som musel vytvárať sám, čo je najlepšie tak sa nan už nikde neskôr neodvoláva. ale zato sa odvolá na adresár /usr/share/apps/kdm/themes/XARIAN a pritom tam nič nemôže byť.
        nehovoriac o editovaní /etc/kde3/kdm. v návode to popisuje ako keby toto bol súbor ale u mna je to adresár.