malicka otazka na blender

Sekcia: Aplikácie & Desktop 31.08.2008 | 18:15
Avatar Stanislav Hoferek Greenie, Manjaro, Q4OS, Lubuntu  Používateľ
ahoj. dnes len malicka malinkata otazka...

pri instalacii blenderu do *buntu sa pridavaju dve ikony - jedna na okno a druha na fullscreen. zaujimalo by ma, ktore z toho sa viac pouziva, teda ktore by som mohol bez vacsich protestov zakryt.

blender, spolu s inkscape a gimpom, bude predinstalovany v pripravovanom greenie...
    • Re: malicka otazka na blender 31.08.2008 | 18:39
      Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
      A ked si spustis blender v normalnom okne, nieje vo vnutri dnuka ze fullscreen? Popripade nieje moznost zmacknut F11 ?
      There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
      • Re: malicka otazka na blender 31.08.2008 | 18:51
        prave to pozeram... no F11 nejde, ale tak ci tak to zabera dakych 95 percent plochy alebo viac...

podla mna je lepsie mat v okne, nech sa da kliknut na nejaky ten IM, hudobny prehravac atd... no s blenderom nerobim tak by som rad pocul nazor odbornika... urcite je tu nejaky ukryty :D
    • Re: malicka otazka na blender 31.08.2008 | 20:06
      Avatar Miroslav Bendík Gentoo  Administrátor
      Hmm, blender, blender -W, oba spúšťam z konzoly. Fullscreen okno sa dá opustiť jednoducho prepnutím plochy (takto).
      • Re: malicka otazka na blender 31.08.2008 | 22:28
        takze nechat hlavne fullscreen? ci ako to... ci najlepsie nechat obidvoje?
        • Re: malicka otazka na blender 02.09.2008 | 01:31
          fathum   Návštevník
          skor nie ....nechaj si bezat blendera v okne ....fullscreen je castokrat nestabilny a vykresluje chybne fragmenty .....blender -w je istota :)