kopete & qip

Sekcia: Aplikácie & Desktop 04.09.2008 | 14:28
Avatar zr3zo Arch Linux  Používateľ
zdravim
takze ide o to ja som pouzivatel kopete a kamos ma qip. A jemu casto vybieha odomna ze zistujem stav. A chcel by som to vypnut len som nenasiel nic take kde by sa to dalo vypnut. Vie mi niekto poradit? Ako to vypnut a ci sa to vobec da vypnut.
zrezo@jabbim.sk
    • Re: kopete & qip 04.09.2008 | 15:09
      Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
      qip nema chyby, ma len vela nahodnych vlastnosti... aj mna furt niekto s QIP otravuje s tym problemom a to ked mam Pidgin a dokonca Meebo...
      • Re: kopete & qip 04.09.2008 | 15:14
        Avatar zr3zo Arch Linux  Používateľ
        no tak , ze vraj mu to vyskakuje ale stale odo mna a este jedneho kamosa co je tiez linux user. Kopete som prebehol cele a nenasiel som nikde moznost ako to vypnut. Tak rozmyslam na moznostou este prejst na iny klient ... len som este nenasiel nic co by mi tak vyhovovalo ... tak hadam cosi niekt odporuci ... poziadavky jabber a icq
        zrezo@jabbim.sk
        • Re: kopete & qip 04.09.2008 | 16:08
          lo   Návštevník
          neviem ako kopete ale psi ma v nastaveniach "automaticky ziskat vcard pri prechode do stavu online" to by mohlo sposobovat na druhej strane tu hlasku skus pohladat v nastaveniach
          • Re: kopete & qip 04.09.2008 | 21:34
            Avatar t0mas Archlinux a ubuntu 9.10  Používateľ
            vyskusaj centerim je to multiprotokolovy klient ale je konzolovy, no pri pouziti z yakuake je velmi prakticky
            Linux4ever frasier@jabbim.sk
            • Re: kopete & qip 05.09.2008 | 14:19
              Avatar zr3zo Arch Linux  Používateľ
              no tak som sa dal na testovanie toho centerim s yakuake a zatial to vyzera dobre ... len si musim zmenit farbu yakuake lebo je to hrozne svetle ale zatial som spokojny. dik za tip
              zrezo@jabbim.sk
            • Re: kopete & qip 06.09.2008 | 19:23
              Avatar zr3zo Arch Linux  Používateľ
              pocuj podarilo sa ti rozbehat diakritiku??? lebo ja stym mam akosi problem
              zrezo@jabbim.sk
          • Re: kopete & qip 04.09.2008 | 23:17
            Avatar pison openSUSE 13.1, KDE 4.12.3  Používateľ
            ten isty problem som mal v kopete aj ja, dost ma to stvalo tak som presiel na pidgin
            • Re: kopete & qip 04.09.2008 | 23:58
              Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
              podla mna je na vine QIP... celkovo nemam ten program ani trochu v laske...

              navyse ked sa niekoho spytam, preco povedia ze pouzivaju QIP, tak odpoved je jasna - "povedala mi o tom kaaaamoska" alebo "su tam lepsi smajlici ako na ICQ"...
      • Re: kopete & qip 05.09.2008 | 09:35
        Avatar Peter Drábik Manjaro  Používateľ
        QIP je nedorobeny. verzia 2005 je slaba a Infium sa mi asi po 5 pouzitiach uz nikdy nevie pripojit...
        • Re: kopete & qip 05.09.2008 | 12:45
          Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
          pod windowsom mirandu alebo pidgin... to je moje odporucanie... a do winampu helloween, uriah heep, europe, judas priest, iron maiden...
          • Re: kopete & qip 06.09.2008 | 21:00
            Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
            a ja ze sem pan drabik nieco napise... no dobre, mozno nabuduce...
            • Re: kopete & qip 07.09.2008 | 13:59
              Avatar Peter Drábik Manjaro  Používateľ
              prepac, kolega, nejak som si svoj thread prehliadol :) pouzivam WMP, winamp mi je proti srsti... A odporucam WASP ;)
              • Re: kopete & qip 07.09.2008 | 18:03
                Peter2   Návštevník
                A ja Amarok a ked poriadny "nářez" tak Trivium, Pantera, Metallica a ked nieco pokojne tak Pink Floyd, Queen, Doors. :-)
                • Re: kopete & qip 07.09.2008 | 20:36
                  Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
                  eluveitie, finntroll... kto nepozna a nehodi aspon do youtube, ten je... hmmm... lama :)
                  • Re: kopete & qip 07.09.2008 | 21:04
                    Peter2   Návštevník
                    Vidim ze to asi budu severske kapely. Tak pridam aj ja: Tristania, Therion. A jeden bonusik v podobe spevacky s krasnym hlasom (ta neviem ci je severska) - Arch Enemy.
                    • Re: kopete & qip 07.09.2008 | 22:45
                      Avatar Peter Drábik Manjaro  Používateľ
                      Inak ja si potrpim na klasicky heavik ako je Dio, Black Sabbath (s Diom), ale ked chcem nieco blaznive tak urcite Korpiklaani :)

                      OT: Koniec s OT :)
                      • Re: kopete & qip 07.09.2008 | 22:54
                        Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
                        korpi rulezzz :)

                        ale na klamydiu nema... ma super texty :D

                        therion - tam sa mi najviac paci pesnicka, ktora sa nikomu nepaci - lebo blbo zacina... arrow from the sun...

                        ale aj son of the sun je husta...

                        btw to OT je co? :)
                        • Re: kopete & qip 08.09.2008 | 00:06
                          Peter2   Návštevník
                          Stary Black Sabbath je super, aj Led Zeppelin ci Deep Purple. A co tak velky progressory Dream Theater?

                          • Re: kopete & qip 08.09.2008 | 10:27
                            Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
                            kontrafakt, chapes bracho?

                            ja ich veru nechapem... :(
                            • Re: kopete & qip 08.09.2008 | 16:23
                              Peter2   Návštevník
                              Bum Tuc Tuc, Bum Tuc Tuc mam svoj plan a na nom zakladam, Bum Tuc Tuc, Bum Tuc Tuc co ma bere to ma sere to ma bere Bum Tuc Tuc, Bum Tuc Tuc

                              xD