Compiz default settings

Sekcia: Aplikácie & Desktop 27.09.2008 | 14:53
Michal   Návštevník
Chlapi stala sa mi taka zvlastna vec.. Mam nainstalovany Backtrack 3 final - Slackware 10 a aj ked to nie je povolene stalo sa ze po nainstalovani sa mi to nahodilo aj s kompiz-om. Tato žealtínova vec je pre mna vcelku uplna novinka a nikdy som to nevidel....no a pri prezerani, alebo co som to v noci robil som nieco niekde...zaskrtol alebo odskrtol...nepamatam.. nahodou nejaky prikaz na nastavenie kompiz default nie je?
    • Re: Compiz default settings 27.09.2008 | 19:45
      Avatar Fridolín Pokorný Fedora 21  Používateľ
      Ja compiz nepouzivam, ale mohlo by napr pohladat v domovskom priecinku nieco ako ~/.compiz. Tam by sa mal (mohol) nachadzat konfigurak s nastaveniami. Jednoducho vymaz (zalohuj)...
    • Re: Compiz default settings 27.09.2008 | 21:08
      Avatar ninu Slackware, Android  Používateľ
      Ja mam Ubuntu a mam aj kompiz. Ked si zapnes managera na nastavenie Compizu (Advanced Desktop Effect Settings), tak v ľavom stlpci dole mas ze Predvolby a tam najdes tlacidlo "prestav na prednastavené". Ci to funguje tak to ti neviem povedat lebo som to v zivote nepouzil ale za pokus to stoji ...
      Slackware
      • Re: Compiz default settings 29.09.2008 | 19:02
        Michal   Návštevník
        Dik, nebolo to presne tam ale nejak som sa k tomu doklikal. Takze default nic nezmenil, t.j. nedefaultlo sa to. Compiz bol fuc :} Pomohol iba reinstall.