Audacity

Sekcia: Aplikácie & Desktop 06.10.2008 | 02:03
Avatar Miro Archlinux  Používateľ
Mam taky problem z audacity vstupne zariadenie z ktoreho nahravam tak to mi vpohode najde ale vystupne zariadenie mam tam 3 Alsa modem Alsa phoneline Alsa hda:intel si3054 proste ide oto ze pri vystupnom zariadeni ak dam prehrat neaky zvuk vyhodi tuto hlasku

Chyba pri otváraní zvukového zariadenia. Prosím skontrolujte nastavenie výstupného zariadenia a vzorkovaciu frekvenciu projektu.

ano viem mal by som si vybrat zariadenie na prehravanie vystupu to je pekne skusal som tieto 3 a pri kazdom vyhodi tuto chybu sem tam raz ked som skusal vselico z nastaveniami mi tam naskocilo Alsa Default cez ktore sa dalo prehravat ale potom zrazu zmizlo neviem stretol sa uz niekto stakymto problemom ? ze niekedy v audacity nabehne vystupne zariadenie a niekedy nie ? skusal som uz googlit aj hladat hocikde ale nikde som sa nedocital k takejto chybe dokonca raz ked som cez synaptic odstranil audacity a vypol masinu potom som ju zapol a nainstaloval odznova tak mi to zobralo vypol som audacity zapol a uz zas sa to stratilo neviem si uz stym rady a reinstal systemu sa mi nechce zozaciatku to fungovalo krasne ale zrazu sa to pokaslalo pouzivam ubuntu 8.04