Compiz fusion

Sekcia: Aplikácie & Desktop 13.10.2008 | 02:23
Morfo   Návštevník
Zdravim, chcel by som sa spytat...po dlhom googlovani som si konecne nahodil a rozbehal compiz na ubuntu 8.04. Len mi nfunguje to 3Dcube, mam to zaskrtnute a z pracovynch ploch sa mi nepsravi kocka..Ono ma napadlo ci to nebude preto ze mam vpravo dole moznost prepinat si len medzi dvomi plochami..Da sa to nejako zmenit?dik. Mato
    • Re: Compiz fusion 13.10.2008 | 03:35
      Avatar dit k/u/buntu_64  Používateľ
      doinstaluj si: compizconfig-settings-manager a precitaj si toto: http://wiki.ubuntu.cz/Compiz%20Fusion#GENERAL
      • Re: Compiz fusion 13.10.2008 | 12:30
        Morfo   Návštevník
        No hej ved to mam,,,ale ked dam clrt+alt tak sa mi iba otocia plochy..ako keby si len list otocil. Neurobi mi to kocku...mam aj RotateCube aj DesktopCube zaskrtnute
        • Re: Compiz fusion 13.10.2008 | 12:33
          Avatar Viliam Oravec Kubuntu 10.04 (MSI GX700PX)  Používateľ
          a čo toto: spusti si ccsm - compiz config settings manager, choď do General options, vyhladaj kartu Desktop size a posuvník horizontal Virtual Size nastav napr. na 4. daj back a potom log out a log in. mne to pomohlo.
          Všichni mněli ruce od krve, jenom já hubu... :)
        • Re: Compiz fusion 13.10.2008 | 21:30
          Avatar Filip Horňák ArchLinux  Používateľ
          z dvoch ploch ti tazko uroby kocku nastav si viac poch ako 2
    • Re: Compiz fusion 13.10.2008 | 16:02
      marian   Návštevník
      velmi !!! pozorne !!! si precitaj odkaz ktory ti posla Dit, je tam aj napisana kde si tie 4 plochy nastavis
      • Re: Compiz fusion 13.10.2008 | 16:43
        morfo   Návštevník
        ale ked ja kliknem na general options tak mi nenabehne na ziadne zobrazenia
        • Re: Compiz fusion 13.10.2008 | 18:34
          mato   Návštevník
          teda ked tam kliknem na general options tk mito nic nezobrazi..akoby to bolo zle nainstalovane..no ked dam znova sudo apt-get install compiz......manager tak napise ze uz je v najnovsej verzii
        • Re: Compiz fusion 14.10.2008 | 00:12
          Avatar janico Ubuntu x.xx ,  Používateľ
          ked ti pretaca len dve strany to znamena ze ich tam mas dve a na kocku ich potrebujes 4 a to mas v nastaveniach tej kocky
          www.satforum.sk
    • Re: Compiz fusion 14.10.2008 | 11:25
      Avatar mirkokrasko book: Zorin 4 desktop: Arch  Používateľ
      Klikni pravym tlacitkom miši na dve plochy čo maš v pravo dole, otvorý sa ti tabulka v nej bude kolonka nastavenia, klikneš na nastavenia a otvorý sa ti dalšia tabulka nastavenia plôch. A na nej šipkov hore zmeniš počet plôch z 2 na 4. A máš kocku
      • Re: Compiz fusion 14.10.2008 | 12:38
        morfo   Návštevník
        uz je to vyriesene v teme bezradnost s compizom...