virtualbox

Sekcia: Aplikácie & Desktop 02.11.2008 | 17:44
lukass   Návštevník
ahoj ,mam problem s virtual boxom,setko mam nainstalovane uz aj windows mi ide len nehce mi tam fungovat mys.klavesnica ide ale mys nie.ked kliknem na obrazovku tak mi tam hodi nejake okno.viete mi niekto poradit?
    • Re: virtualbox 02.11.2008 | 17:50
      Avatar Miroslav Bendík Gentoo  Administrátor
      Keby sme vedeli aké okno tak možno. Kryštálovú guľu nemáme.
      • Re: virtualbox 02.11.2008 | 17:56
        lukass   Návštevník
        sorry.myslim to okno s virtualnym systemom,to v ktorom mi uz bezi windows.
    • Re: virtualbox 02.11.2008 | 18:03
      WlaSaTy   Návštevník
      :ked kliknem na obrazovku tak mi tam hodi nejake okno.viete mi niekto poradit?

      Samozrejme. A to okno si precitame na dialku.
      • Re: virtualbox 02.11.2008 | 18:15
        lukass   Návštevník
        dobre dobre.akosik sa mi to uz same opravilo,a v tom okne to pisalo otom ako si prepnem to preberanie mysi a klavenice.aj tak diky
        • Re: virtualbox 02.11.2008 | 18:18
          Avatar Marián Sova Ubuntu 10.10  Používateľ
          Aha. Takže vlastne stačilo čítať, čo to píše a nie zbesilo klikať na všetko čo vidím.
          Čo ťa nezabije, to ťa posilní | Leták na propagáciu jabbera v pdf | www.mikroprocesory.sk
          • Re: virtualbox 02.11.2008 | 18:31
            lukass   Návštevník
            no ani nie,lebo ja som nic neurobil a spustilo sa to a teraz zrazu zase nejde ta mys.hmmm :(
            • Re: virtualbox 02.11.2008 | 18:33
              Avatar Marián Sova Ubuntu 10.10  Používateľ
              Prejdi myšou nad okno virtuálne spusteného OS. Dvakrát klikni myšou. Mala by sa myš prepnúť na virtuálny OS.
              Čo ťa nezabije, to ťa posilní | Leták na propagáciu jabbera v pdf | www.mikroprocesory.sk
              • Re: virtualbox 02.11.2008 | 18:42
                Avatar lubos679   Používateľ
                A ked ti mys nebude chciet ist von z okna virtualneho OS, daj prave ctrl.
              • Re: virtualbox 02.11.2008 | 18:43
                lukass   Návštevník
                klikam a stale nic
                • Re: virtualbox 02.11.2008 | 18:44
                  Avatar Marián Sova Ubuntu 10.10  Používateľ
                  Ani žiadna chyba? Možno ten virtuálny OS nemá myš ;)
                  Čo ťa nezabije, to ťa posilní | Leták na propagáciu jabbera v pdf | www.mikroprocesory.sk
                • Re: virtualbox 02.11.2008 | 18:45
                  lukass   Návštevník
                  ja sa do toho okna ani dostat nemozem ked kliknem tak tbulka ktrora mi napise ze : kliknuli ste mysi uvnitr obrazovky virtualniho pocitace nebo ste stiskli klavesu hostitele.........
                • Re: virtualbox 02.11.2008 | 18:46
                  Avatar lubos679   Používateľ
                  No vsak ked kliknes do virtual boxu, tak ti tam vybehne okno, ci chces, aby sa mys, kurzor, alebo ako to mam nazvat, prepla do virtual boxu z normalneho OS. Tak klikni na capture, a mal by si tam byt.