ltsp + copiz fusion

Sekcia: Aplikácie & Desktop 20.11.2008 | 21:39
buchta   Návštevník
zdravim,

dostal som bojovu ulohu - rozbehat ltsp + compiz fusion . ltsp je v pohode, len by ma zaujimalo ze ci musi server mat graficku kartu (kvoli compizu) (aj ked sa mi to zda barbarske pchat grafiku do servera) , alebo klienti musia mat dostatocne vykonny graficky vykon.

dikes moc

prosim nepozerajte sa na otazku z moralneho hladiska ale ciste technicky

    • Re: ltsp + copiz fusion 20.11.2008 | 22:38
      WlaSaTy   Návštevník
      Ten vystup z opengl chces tlacit po lanke? 1280x960 pri 32bitovej farebnej hlbke a minimalne 60Hz urobi uz pri jednom stroji dost slusny prietok.

      Inak server je ten co poskytuje prostriedky, a to moze mierne zmiast pri xwin.
    • Re: ltsp + copiz fusion 22.11.2008 | 17:26
      fetak   Návštevník
      do dnesnych serverov sa pchaju dneskaj najovsie grafiky od NVIDIE ... co podporuju nielen 3D akceleraciu ale sa ich vykon vyuziva na rychle jednoduche vypocty co v databazach ma velky vyznam ... tomas srnka by ti povedal o tom svoje ... myslim ze server na ktorom bezi linuxos ma GF8500 :) a nebezi na nom Xko :D
      • Re: ltsp + copiz fusion 22.11.2008 | 21:45
        buchta   Návštevník
        hej?? a ako sa da docielit aby sa vyuzivala GK ??? teraz ma to uz zaujima nielen kvoli tomu compizu.

        nepotrebujem navod, ukazat cestu :) . na google idem po dopisani tohto ;)