Linux DOOM3...Blbne zvuk

Sekcia: Aplikácie & Desktop 06.12.2008 | 20:14
Avatar 01Laky Fedora 20,Android,Windows 8.1 PRO  Používateľ
Ahojte...Mam kupeneho Dooma 3 pre Linux...Nainstaloval som ho...A ked spustim hru ide krasne,len vsetok zvuk vratane hudby hrozne chrci...Vie mi niekto poradit co je vo veci?A nie je to v nastaveni hlasitosti...Povedal by som,ze blbnu zvuky...
    • Re: Linux DOOM3...Blbne zvuk 06.12.2008 | 20:22
      Avatar miso Gentoo   Používateľ
      pozri si aky zvukovy vystup mas nataveny na doom 3 a aky pouzivas v systeme
      ci oss alebo alsa ak alsu tak si skus pozriet no ktore zariadenie posiela zvuk
      • Re: Linux DOOM3...Blbne zvuk 06.12.2008 | 20:25
        Avatar 01Laky Fedora 20,Android,Windows 8.1 PRO  Používateľ
        No....Mam tam ALSU...Ale na ktore zariadenie posiela zvuk som v prvom rade nepochopil vyznam a v druho,neviem kde to mam kuknut...
        • Re: Linux DOOM3...Blbne zvuk 06.12.2008 | 20:45
          Radovan   Návštevník
          Problem moze byt aj v tom, ze prilis silny zvuk ide na vstup a signal sa skresluje, skus stiahnut silu signalu tak ze dva krat kliknes na ikonu repraka pri hodinach a stiahni PCM alebo master... Pohraj sa...
        • Re: Linux DOOM3...Blbne zvuk 06.12.2008 | 21:57
          bhujanga   Návštevník
          Podobny problem zo zvukom v Doom 3 som mal aj ja. Nadstavenia Doomu najdes v konfiguracnom subore DoomConfig.cfg v adresari ~/.doom3/base . Co sa tyka zvuku - skus pohladat riadky zacinajuce na seta s_ (hlavne asi seta s_driver).
          • Re: Linux DOOM3...Blbne zvuk 06.12.2008 | 23:56
            Avatar 01Laky Fedora 20,Android,Windows 8.1 PRO  Používateľ
            Dakujem...Nastavil som si to tam a ide mi to OK...Fakt dik...